Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a jövő hét környékén...

Van aki a jövő hét környékén szül a Sote 2-n? Van a kórházzal jó vagy rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március 10-re vagyok kiírva első babával, de a doki szerint jövő héten meglesz. Van aki mostanság szül a SOTE 2-n? Vagy van köztetek olyan kismami, aki nemrég szült ott és van pozitív, negatív tapasztalata a kórházzal kapcsolatban? Esetleg jótanács?


Előre is köszönöm


2011. febr. 24. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2x szültem ott. Másodiknál (1 éve) egy kis panaszom sem lehet.
2011. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 2009 decemberében szültem ott. A szülőszoba nagyon profi, nekem volt fogadott orvosom és szülésznőm is, semmi panaszom nem lehet rájuk. Előtte a vajúdó az több személyes, de ott is bent lehetett Apuka.

Viszont a gyerekágyas rész utána megér egy misét...A nővérek barátságtalanok, és konkrétan nyaggatni kellett őket, hogy segítsenek már. A szobatársaimtól több segítséget kaptam, mint a nővérektől.

De kibírható volt, és 3 nap után jöhettünk haza:)

2011. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja császároztak ott! Egy szavam sem lehet! Mindenki nagyon rendes volt. Nekem a csecsemősök is segítettek, igaz kérni kellett, de amúgy is tele volt a gyerekágy, annyi szülés volt. A gyerekágyas nővérek nagyon kedvesek voltak, persze volt 1-2 aki felejtős volt, de hát ilyen mindenhol van!

Ha valami nem megy, nyugodtan kérj segítséget! Segíteni fognak, de hát mint tudjuk néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Pelust vigyél, mert az kérik

A szülőszoba tényleg nagyon profi, az egyágyasok nagyon jók. Nekem volt fogadott doki és szülésznőm, így a vajúdóba hozzám sem szóltak az ügyeletesek. Na ott igazán bunkók voltak, de ott lehetett velem a párom.

Szép szülést Nektek! Ha van kérdésed még szívesen válaszolok!

2011. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Sajnos benyomásom még nincs a szülészetről. Nekem is van fogadott orvosom és szülésznőm is. Úgyhogy remélem azért úgy könnyebb lesz. Bár én most a tilalomtól félek.

Nektek jó egészséget és köszönöm

2011. febr. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!