Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni sexnél mi az a...

Császár utáni sexnél mi az a rossz tapasztalat amikről írtok? Mi a fájdalmas, borzalmas stb? Most megyek 6 hetes vizsgálatra és félek mi lesz utána az első együttlétkor.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, nem éreztem semmi rosszat! 2 császáros vagyok, egyik után sem volt gond a szexnél.
2009. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan minden mint volt!
2009. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hosszanti vágásom van,azt mondják ez fájdalmasabb.De sex-nél nem zavart.Bevallom a 6 hetes vizsgálatra már túl voltunk rajta:)

Ne félj, nem lesz gond,legfeljebb kicsit hosszabbra nyúljon az előjáték:)

2009. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak hüvelyszárazságom volt a hormonok miatt, a császár miatt szerintem nem éreztem semmi mellékhatást! Az első együttlét kicsit "szűzlányos" volt, de párom türelmes volt, és megadta a módját. Ne aggódj :)
2009. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég rossz volt. Hüvelyszárazság és égő fájdalom.
2009. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vigasztal hogy végülis jót írtok :-). A hüvelyszárazságra és égő érzésre azért számítok. Nekünk sajnos sok a kihagyás a terhesség utolsó 2 hónapjában vigyáznom kellett magamra. Akkor azért megnyugodtam. Köszi a válaszokat! :-)
2009. júl. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!