Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote 2-n van gátvédelem?

A Sote 2-n van gátvédelem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Minden szülést gátvédelemmel csinálnak alapból, egy speckó olajjal. Júniusban szültem, császár lett a vége, de a szülésznőm mondta, h alapból van gátvédelem. Hányadik hétben vagy?
2011. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem alkalmaztak, meg sem próbálták, merthogy első gyerek... Pedig fogadott volt a szülésznőm.

Viszont hallottam olyat is, akinél alkalmazták és sikerült első babánál is. Szóval ez abszolút a szülésznőtől függ...

Ha fogadsz szülésznőt, kérdezz rá konkrétan, hogy mit gondol erről. Az enyém nem pártolta első szülésnél, de már nem volt időm váltani.

2011. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, h akkor félreértettem valamit, az én szülésznőmnél alap, még első babásnál is. De persze ez nem jelenti azt, h nem is vágnak.
2011. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy van olyan szülésznő, akinél alap. :) Az enyém kicsit régimódin vélekedett erről, egyből csak a hátrányait sorolta a gátvédelemnek. Meg ha jól belegondolunk (barátnőm is szülésznő), akkor igencsak sokat és erősen kell masszírozniuk ahhoz, hogy sikerüljön a gátvédelem, és nyilván van olyan, aki nem vállalja ezt, mert számukra sokkal megterhelőbb... Pedig nekem is nagyon fontos lett volna a gátvédelem - legalábbis amiatt akartam szülésznőt fogadni.
2011. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, h nem jött össze. Én szülésznőm Zsné, K. E volt. Szívből tudom ajánlani mindenkinek!
2011. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, Etáról én is csak jókat hallottam. :)

Viszont nekem a dokim nem akarta őt, mással jobban szeret együtt dolgozni. :/

Viszont volt olyan szobatársam, akinek Eta volt a szülésznője, s láttam, hogy milyen kedves volt, segített kipakolni is az újdonsült anyukának, meg felpakolta plusz betétekkel is. Az enyém be sem jött hozzám minden nap, semmilyen segítséget nem kaptam tőle...

2011. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, végtelenül kedves. Éppen lejárt du. 2-kor a műszakja mikor hívtam, h sztem szülök. :) Minden nap bejött, és full telt ház ellenére elintézte nekem az egy ágyas szobát annak ellenére, h akkor egyetlen fillért sem kapott. És jobban le volt törve, h császár lett a vége, mint én. :)Mindent megtett értünk. Egy TÜNDÉR!!!!
2011. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem első baba, és alapból akart a szülésznőm csinálni, pedig nem fogadott volt. Sajnos más okokból végülis vágtak meg repedtem is, de alapjáraton akart csinálni:)

Melinda a neve.

2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!