Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Surtya Zsuzsanna milyen...

Dr. Surtya Zsuzsanna milyen doktornő?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 17:57
 1/8 anonim válasza:
47%
Undok. Ő a XIV. ker Örs Vezér téri SZTK-ban rendel. El akart küldeni, amikor rákszűrést kértem, de nagy nehezen megcsinálta.
2009. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Lehet már nem aktuális, de megírnám a véleményem. Ma voltam nála kötelező uh-n a Szt. István kórházban.

Bunkó volt! És még szépen fejeztem ki magam. 1 perces volt a 32. Heti uh-m. És amikor rákérdeztem, hogy rendben van-e minden, nem válaszolt semmit, a vállát rángatta. A monitort sem láthattam, képet sem adott, pedig más doki mindíg adott, ő meg flegmán odavágta, hogy nincs. Csomó fontos dolgot nem mért le, még fel sem keltem az ágyról, már hívta a következő kismamát. A férjem is benn volt, ő is csak ennyit bírt mondani, hogy de bunkó ez a nő, ennyi egy genetikai uh??

Én csak remélem, hogy nem hozzá jársz!


32 hetes pocis

2009. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angel74 válasza:
44%

Már nem dolgozik a zuglói rendelőben, HÁLISTENNEK! Én azt a nőt felfüggeszteném az orvosi hivatás alól.

Engem félrekezelt... De hálistennek mire visszamentem hogy most aztán beperelem addigra már ült a helyén egy másik orvos..azóta is hozzá járok!:-)

2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
EN HOZZA JARTAM VILAG ELETEMBEN ES SOHA SEMMI BAJOM NEM VOLT VELE. VOLTAM MAGANRENDELOJEBEN IS ES KORHAZI RENDELES ALATT IS. NEM EGY SZOSZATYAR ES NEM A NAGYON CSVEGOS, DE EN BUNKONAK SEM MONDANAM. 2 GYEREKEM VAN, ES EN CSAK AJANLANI TUDOM OT. VIZSGALATRA MEGYEK, NEM CSICSREGNI.
2013. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
36%
Szerintem NAGYON szimpatikus és normális. Másfél évig nem voltam nála, és az asszisztense telefonon keresett, hogy aktuális lenne a szűrés. Magánrendelésről tudok nyilatkozni, bunkóságnak csíráját sem mutatta. Előzővel egyetértésben, valóban nem cseverészett, de tényleg nem ezért járok hozzá. A gügyörészős nyőgyógyászok szerintem szörnyűek - tehát én ajánlom mindenképp.
2013. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon undok.. Ma voltam nála vizsgálaton és amilyen undorító és lekezelő módon beszélt velem elfogadhatatlan.. Azért , mert valaki fiatal nem kell ilyen lenézőnek lenni! Nem akar dolgozni akkor ne praktizáljon! Nem ajánlom ezt az orvost senkinek..100x megyek máshoz , mint hogy hozza többet be tegyem a lábam!
2023. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom ezt az orvost! Félre kezel , lekezelő.. Hálistennek hogy találtam egy másik normálisabb orvost aki ki küszöbölte a nagyobb bajt!
2023. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit tudnátok helyette sztkban ajánlani, főleg a 13 kerben?
jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!