Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most be van gyulladva a...

Most be van gyulladva a varratom, vagy ez természetes? Anyukák tanácsát várom nagyon.

Figyelt kérdés

10 napja császároztak és ma vette le a kötést a doki. Nem mondott semmit, de észrevettem, hogy a varrat környékén fel van dagadva. Olyan mini hurkák vannak.

Most ez gyulladás?

Vagy ma a doki nem vette volna észre, amikor bekente stb?


Vagy ez természetes?

Mikor van begyulladva a varrat? Olyankor milyen a varrat körül?


Ha be van gyulladva, szoptathatok egyáltalán??


2011. márc. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha be lenne gyulladva, az fájna, esetleg gennyes is lenne. Egy orvos a gyulladást biztos egyből észre venné.


Viszont 2 dolgot igazán nem értek.

10 nap után vette le a kötést az orvos? Nekem mindkét császár után már másnap, fürdéskor levették a kötést. Ezután pár napig csak úgy odatettem egy steril gézlapot. Mire hazajöttem, már semmi nem takarta a sebemet.

A másik, hogy mivel kente be? Nekem semmivel nem kente senki.

2011. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kis mami, szóval így császáros szülést távolról sem éltem még át. Remélem simán fogok majd szülni, de ez még a jövő zenéje...

Viszont az biztos, hogy ha be van valamije gyulladva az embernek az tüzes piros, fáj (főleg ha hozzáérsz), meg van duzzadva és véres, gennyes nedvet ereszt. A dokinak mindenképpen észre kell egy ilyet vennie. Szóval szerény véleményem szerint megnyugodhatsz és szoptathatsz is.

2011. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hurkáim,szerintem ez természetes.Maguktól eltüntek.Doki mondta volna,ha baj lenne a sebeddel.

Szoptathatsz,biztos nincs semmi baj.Gratulálok!

2011. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam privit kedves kérdező!
2011. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, férjem szerint sincs begyulladva, vagyis természetes, hogy van pici dudor.


Meglátjuk, várok.

2011. márc. 9. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!