Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Máris menstruálnék? Két hete...

Máris menstruálnék? Két hete szültem császárral, alig 1-2 napig volt utána folyásom, nagyon enyhe és egyáltalán nem vörös színű, csak halvány.

Figyelt kérdés
Aztán teljesen megszűnt a folyás, se vörös, se fehér, se semmi, erre ma egy nagy adag véres, "mesi állagú" (tehát nem nyákos mint szülés után) érkezett a bugyimba. Máris elkezdtem volna mensturálni? (szoptatok)
2011. márc. 10. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még csak tisztulsz. Nekem is szülés után egy hétig abbamaradt a vérzés és folyás, aztán megint egy hét múlva újra. Dokim szerint ez természetes folyamat volt.
2011. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy tűnt, hogy abbamarad a vérzés, aztán 1-2 hét múlva újra véreztem. Én is azt hittem mensi, de kiábrándítottak a gyakorikérdéses anyucik, és igazuk volt, nem mensi volt... Én is császáros voltam. Gratulálok a babádhoz! 11hós kislány anyukája
2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is tisztulsz. Èn 5 hétig véreztem. habár rendes szülés volt.

De mikor a doki megvizsgált nem volt neki furi hogy csak 2 napot véreztél?

2011. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a tisztulás.6 hétig számíthatsz rá,akkor is,ha pár napra úgy tűnik,hogy elmúlt.
2011. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, jó akkor tisztuljak csak. Mondjuk furi, mert a kísérő tünetek is ismerősek, derékfájás, nyűgösség. A dokinak nem volt fura, programozott császár volt, és gondolom elég rendesen kipucoltak mielőtt összevarrtak...
2011. márc. 10. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem függ a kipucolástól...a méhlepény helye vérzik,és annak kell tisztulnia,gyógyulnia.Ezért is mindegy,hogy valaki császárral,vagy hüvelyi úton szül.A méhlepény leválásának a helye így is úgy is sebet hagy maga után,aminek be kell gyógyulni.
2011. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!