Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete szultem, azota verzek,...

5 hete szultem, azota verzek, ami tudom hogy normalis, de ket hete mar csak pottyozott, azt hittem lassankent lejar, erre a tegnap ota mintha menstrualnek, annyira verzek es mar nem barnas mint eddig, hanem piros. Miert verzek erosebben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gond van.Na ne ijedj meg,de 6 hét után kell kontroll vizsgálatra menni addig elvileg mindennek el kell múlni,a házaséletet is kezdheted.Nekem 2 hét után elmúlt.Ez nem természetes ami nálad van,ha visszamész a dokihoz biztos vagy gyógyszert kapsz vagy egészségügy kaparás.Nem húzódhatott össze a méhed rendesen és a méhszáj.
2008. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval, ugyanis még van egy heted arra hogy kitisztuljon a méhed! Azért hívd fel a dokidat, de nekem is pont a hatodik hét végére múlt el teljesen. Azt nem írtad, hogy szoptatsz e mert az is számít ilyenkor. Nekem elapdt a tejem, tehát ezért tartott tovább a regenerálódás és mivel durva szülésem volt, még nyolc hét után is tilos a házasélet! Jobbulást kívánok: T.
2008. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is 5 hete és 4 napja szültem(császárral)és már szinte teljesen abbamaradt a vérzés,erre tegnap ujra indult...ja és a dokim 4hétre elutazott...én csak remélni tudom hogy nincs gond,de a hasam is görcsöl.neked nem?
2008. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!