Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kijön a méhlepény, utána...

Ha kijön a méhlepény, utána mindig megtapogatja az orvos belül a méhet? V. csak akk, ha biztosan bentmaradt a lepényből?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat is, h belül "kikaparják" a méhet...ez is mindig van, v. csak császárnál, v. változó?

Ilyenkor utána kevesebb ideig vérzik az ember?


2011. márc. 10. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én simán szültem.nekem csináltam kaparást(küret ha jól emlékszem).ezt szerintem autómatikusan csinálják mindenkinek.kipucolják ugy mond a méhet,h nem maradjon benn semmi.nem éreztem semmit.
2011. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én simán szültem.nekem csináltak utána kaparást(küret ha jól emlékszem).ezt szerintem autómatikusan csinálják mindenkinek.kipucolják ugy mond a méhet,h nem maradjon benn semmi.nem éreztem semmit.
2011. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocsánat h 2x ment csak szétment közben a netem.
2011. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem csinálnak küretet automatikusan. Amikor kijön a méhlepény, a doki megvizsgálja, hogy ép-e, és ha igen, akkor nincs további teendő. Ha nem ép, akkor megvizsgál, és ha van még lepénydarab odabent, akkor műtik.
2011. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Csak abba az esetbe ha nem ép a méhlepény amugy nem éreztem semmit csak azt amikor kicsuszott de nem vizsgált már vart össze és kész
2011. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ép volt a lepény, csak a rengeteg víztől nem ugrott össze a méhem-betapintást csináltak.
2011. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem megvizsgálta a méhlepényt, nem jött ki mind, muszáj volt kaparnia. Rosszabb volt mint a szülés, iszonyú. Sajna sietnie kellett, mert nagyon véreztem, nem volt idő altatásra.
2011. márc. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem kellett csinálni az előző császár miatt, hogy nem lett-e lyukas a méhem (belső heg), de én kérhettem altatásban (pár percre altattak el). A varrást is akkor csinálta a dokim.

De szerintem ez nem hétköznapi, csak akkor csinálják ha muszáj.

2011. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Szerintem ha látják, hogy nem hiányzik semmi a lepényből, akkor nem csinálják.
2011. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2x szültem természetesen, mégis mintha kipórszívóztak volna szülés után - valami csövet vezettek be. Lepényeim rendben voltak, mégis feltártak és valami nagyon fájdalmasat csináltak legalább fél órán át. Közben nyomkodták a hasamat, hogy a vér távozzon, tényleg rosszabb volt, mint a szülés

A 2. szülésemnél még belső méhszáj varrás is volt fájdalomcsillapítás nélkül.

Ezek nagyon fájdalmas dolgok voltak tényleg.

2011. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!