Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemény a váci kórházról?

Vélemény a váci kórházról?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek, milyen élménnyel távoztatok? Minden véleményre kíváncsi vagyok :)
2011. márc. 16. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott dokim:) Sajnos császár lett, mert nem voltak fájásaim.Félixhez jártam terhesgondozásra, ő volt épp ügyeletben ő is császározott, teljes mértékben meg voltam elégedve a szülészettel, mindenki aranyos és kedves volt.

Fenn a babákkal már más volt a helyzet, életem legszörnyűbb 1hete volt...Nem volt tejem, könyörögtem hogy adjanak tápszert a babának pótlás ként, nem adtak csak cukros vizet.Hozzáteszem mindig próbáltam szoptatni..

Mondtam hogy sárgul a baba, szerintük nem vészes...

Mondtam hogy aluszékony nem lehet felkelteni enni, szerintük csak fáradt...

Aztán este betoltam fél órára a babámat a nővérekhez, még zuhanyoztam, mikor mentem érte közölték nem vihetem vissza mert megfigyelés alatt kell tartani mert nagyon sokat fogyott, és kezd kiszáradni, visszamentem a szobába mire jött a nővérke hogy hív a doki, doki közölte hogy át kel vinni a csecsemő osztályra mert kritikus az állapota, majd fél óra múlva megint visszahívott és közölte hogy infúziót kap, mert nagyon ki van száradva..majd megnézték a csecsemőosztályon, és ott próbáltak neki infúziót adni, de össze voltak esve a vénái.CSAK EKKOR ADTAK NEKI PÓTLÁST...Életem legszebb napja volt mikor onnan hazaengedtek, és tudtam hogy nem fog többet éhezni a babát.

Nem akarlak el ijeszteni, ez cska az én történetem, Bármi kérdésed van írj nyugodtan.

2011. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen rossz tapasztalatom, mint az első válaszolónak. (Mikor szültél ott?)

Én 5 hónapja szültem ott, és a mellettem lévő baba nem tudott szopizni, neki adtak tápszert, nem kínozták sokáig...


Dubecz Dániel volt a dokim, tök rendes volt. A vajúdás alatt majdnem végig ott volt, sokszor bejött hozzám, kedves és figyelmes volt.

Végül sajna nekem is császár lett, mert nem tágultam semmit sem, a magzatvíz meg már rég elfolyt, így nem volt értelme várni. A császárt is ő végezte, szerencsére minden rendben zajlott, hamar fel is épültem.

A szülészeten tényleg mindenki nagyon normális, rendes volt, egy rossz szavam sem lehet rájuk.

Én az újszülött osztállyal is meg voltam elégedve. A csecsemős nővérek (főleg a fiatalok) nagyon segítőkészek. Merni kell tőlük kérdezni, szívesen fognak válaszolni.

A szülészet fel lett újítva, a szülőszobákban van bordásfal, labda, azokat is lehet használni.

Az újszülött osztály mondjuk régi, olyan igazi kórházi...de nekem azzal sem volt sok bajom.

A kaja mondjuk pocsék, de hát ez is amolyan kórházi sajátosság. :)

Ha esetleg van konkrét kérdésed, akkor írj privit, én is szívesen válaszolok.

2011. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1,vagyok.2hónapja szültem Vácon...

A gyerekdoki azt mondta hogy csak a legvégső esetben kap tápszert...Hát ez elég végső eset volt...

Amugy a szülészet valóban gyönyörűen fel van újítva

2011. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy csak ekkor adtak szegény babádnak tápszert. Nem is értem.

Remélem most már jól vagytok!

Jó babázást!

2011. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából konkrét kérdésem még nincs, köszi :) Olyan furi egyébként, hogy mennyi különböző a vélemény. Pont ilyeneket hallottam alapból is, ezért kételkedem. Van, aki szerint minden teljesen rendben volt, van aki viszont pokolként élte meg a körülmények miatt.

Szeretnék jól dönteni, jövőre babát szeretnénk. Egyébként nekem Dr. Dubecz Dánielt ajánlották, mint nőgyógyászt, remélem jó választás lesz. :)

2011. márc. 18. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon elégedett voltam vele.

Laza doki, de én épp ezt bírtam benne, így legalább nem feszengtem a vizsgálatokkor. Csak ajánlani tudom.

2011. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szültem Vácon és mi is majdnem úgy jártunk,mint az első válaszoló,szerencsére negyedik napra végre beindult a tejem és jól lakhatott a babám,de addig...Már pirosat pisilt,kezdett kristályosodni a vizelete,akkor is csak vizet adtak neki sokat fogyott,besárgult nagyon.Nagyon aluszékony volt ő is.Én nem éppen bababarát kórháznak látom:-(
2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kedves 03-17 10:50 mikor szültél pontosan?Mert én is 5 hónapja szültem Vácon, október 16-án:)


Amúgy kedves kérdező én nagyon ajánlom, teljesen meg voltam elégedve mindennel!Nem volt fogadott dokim, Ferenczi doktor úrnál szültem, nagyon rendes volt ő is és a szülésznők is.

Velem a csecsemősök is mind nagyon rendesek voltak, én meg voltam elégedve mindennel, kivéve a zuhanyzót, na de nem lehet minden tökéletes:)


Sajnálom, hogy az 1.válaszoló így járt, de szerintem minden kórházban történhetnek ilyenek, vagy hasonlók.

Nekem sok ismerősöm szült mostanság a Szent Imrében és az elmondottak alapján én ott nem szülnék!Alapból, mivel közös vajúdó van, az apuka nem lehet bent.

A másik, hogy a barátnőm gyerekét a bent töltött 4 nap alatt vagy 5ször megszúrták, mondván hogy túl sárga, nem jók az értékei, aztán a gép romlott el, megint szúrni kellett és a csecsemős a barátnőm füle hallatára mondat a kollégájának(nem tudta hogy ő a baba anyja), hogy "szegény gyerek, már annyit lett szurkálva,nekem már nincs szívem még egyszer megszúrni, szúrd meg te."

Aztán végül saját felelősségre engedték haza, pedig nem volt vészesen sárga....Szóval mindenhonnan fogsz hallani jót-rosszat.


Minden esetre Vác nem futószalag, szép a szülészet tényleg és mivel nincsenek olyan sokan, a csecsemősöknek jobban van idejük foglalkozni az emberrel.

Persze ez az én véleményem, tapasztalatom:)

2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia 21:51-es! Október 9-én született meg a babám, pont egy héttel előtted. :)

Úgyhogy valószínű nem találkoztunk, de nagyjából váltottuk egymást. :)

2011. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

jaaa...pedig már kezdetem örülni, hogy összefutok itt valakivel, akivel együtt szültem:)

De akkor így sincs nagy különbség:)

2011. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!