Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemény a váci kórházról?

Vélemény a váci kórházról?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek, milyen élménnyel távoztatok? Minden véleményre kíváncsi vagyok :)
2011. márc. 16. 21:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mi jelenleg Vácon lakunk, ráadásul nem is messze a kórháztól, így kézenfekvő lenne, hogy itt szüljek majd. Bár a negatív történetek kicsit megijesztenek, én is azt vallom, hogy minden kórházban megeshet ilyen, így szerintem Vácot választjuk.


Azért még várom a továbbiakat! :)

2011. márc. 22. 20:39
 12/16 anonim ***** válasza:

Tegnap már írtam, az vagyok, aki 16án szült.Mi Dunakeszin lakunk, sokat gondolkoztam, hogy menjek-e be a városba egy "divatosabb" kórházba, de mivel nem ismertem egy dokit sem, akit felfogadhattam volna.És nagyon nem bántam meg!

Tényleg minden kórházba vannak jó-rossz esetek, szóval szerintem a magad helyzetét könnyíted meg, ha oda mész.Ráadásul bemenni Pestre Vácról nagyon macerás, és nem tudom milyen normális kórház van még a környéken.

Az tuti, hogy én a következőt is ott fogom szülni!Ráadásul mikor hazajöttem a doki még bent mondta, hogy építenek egy alternatív szülőszobát káddal, lehet majd zenét hallgatni, na én azt szeretném majd kipróbálni:)

2011. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is vácon szültem. A két legbunkóbb dokit fogtam ki. Nézték a szívhangot mikor nagyon görcsöltem. Megkaptam, ha időben szóltam volna benntarthatták volna, így kicsi az esélye, hogy megmarad. Pár órán belül megszületett. A szövettani eredményt már nem tudták megcsinálni, mert több mint 24 órája halott volt, és bomlott. Kérdésem: akkor milyen szívhangot néztek? Bunkón beszólnak, bocsánatot se kérnek és még rámfogják, hogy én vagyok a hibás, miközben minden utasítást betartottam? Sajnos nem a kedves doki volt az éjszakás. Már bánom, hogy nem fogadtam meg előre a Szaniszló Zsoltot. A Bényi Bélát akartam először, mert ő is kedves volt velem mikor először bekerültem sürgősségivel a kórházban és megállapította, hogy 6 hetes vagyok. Elötte meg 2 nappal a két bunkó doki összenyomkodott és nem látott semmit - jó lett volna őket elkerülni valahogy, de pehhemre mindíg őket fogtam ki. Növérem a Gyurkovicsot és a Félixet dicséri nagyon, de hozzájuk nem volt szerencsém.

Jelenleg Pestre járok dokihoz és szihológushoz, mert ez a két ember totál taccsara tett. Az első babáját váró kismama honnan tudhatná mik a szülés jelei, ők meg nem mondják el. Szerencsére mostmár sikerült beszereznem könyveket, ahova ezt leírják, kár, hogy hamarabb nem sikerült ezeket megvennem.

Egyébként a nővérkék nagyon kedvesek és odafigyelnek, csak sajnos rengeteg munkájuk van és kevesen vannak.

A szülőszobáról nem beszélnék, mert nem jó tapasztalatom van, lehet, hogy pont előttem ürült ki a készlet amire szükség lett volna. Ez nem az ő hibájuk, hanem az államé, hogy ilyen kevés pénzt adnak az egészségügynek a fontos dolgokra. Akkor meg hogy legyen igy gyerek, ha a feltételeket nem bíztosítja a miniszterelnök valami rendelettel???

2011. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nagyon sajnálom ami veled történt!Nem mondanád meg,hogy ki volt az a két doki,hogy messziről elkerülhessem.Szörnyű lehetett az egész..
2011. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ami veled történt, kedves utolsó előtti, el sem tudom képzelni, mit élhettél át.. :(

Esetleg meg tudnád mondani, hogy ki volt ez a két orvos ? Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni. Köszönöm!

2011. aug. 9. 20:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm nemrég szült Vácon, annál a bunkó dokinál akinél sajnos én is. Benttartották őket, mert fertőzést kapott a kicsi. Remélem a fogadott dokim hoz mindent, vagy ha kell megveszem én a szüléshez, de nem szeretnék én is így járni. Már írtam, hogy egy éve 22 hetesen vesztettem el a babámat ott, és most nagyon félek, mert közeleg az idő, de talán...reménykedem, hogy most minden rendben lesz. Sajnos a fogadott dokim azt mondta, hogy a Váci korházat ajánja, mert lehet, hogy Pestre nem érnénk be.
2012. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!