Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélemény a váci kórházról?

Mi a vélemény a váci kórházról?

Figyelt kérdés
Orvosokról,szülésznőkről,a bennt töltött időről? Kiket ajánlotok?
2009. júl. 14. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

én novemberben fogok ott szülni

Dubecz kuka, kondér egy angyal és nagyon jó orvos, Szaniszló is nagyon jó, de csak sztk ban van, én nem bírom ki azt az időt amit várni kell rá...:(


szóval és Szaniszlót és kondért ajánlom:)

Mondjuk eddíg Bényi is nagyon kedves volt velem(volt egy missed ab om és egyszer véletlen hozz nyitottam be:) )


kicsit viccesen néz ki, de sztem ő is jó doki lehet

2009. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Bényinél szültem másfél éve, teljesen meg voltam vele elégedve. Ami nekem nem tetszik, hogy a magánrendelésén nincs időpont kérés és nagyon sokat kell rá várni. A kórházi nővérkék, csecsemősök nagyon rendesek, nekem csak jó tapasztalatom van.
2009. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Fekete Istvánt ajánlanám,ő nagyon rendes.

2009. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adri baba ***** válasza:

Én a Bényi dr-nál szültem le a kalappal előtte!!

Első szülés volt és nem tartott tovább 2 óránál...

Csak ajánlani tudom!!Az árat sem szabja meg!

2009. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én Dubeczhez keztem el járni,de itt valaki azt írta kuka,nekem szinpatikus doki.Miért a rossz vélemény,ha megkérdezhetem???Érdekel minden vélemény,élmény!
2009. júl. 16. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!