Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültem 2x és szeretnék...

Szültem 2x és szeretnék leadni 10 kg. Milyen zsírégetőt szedjek?

Figyelt kérdés

tudom a torna csodákra képes....

3 éves és másfél éves kisfiaink vannak. 75 kg vagyok és 65 re szeretnék újra lemenni. mindkét terhességemet 70 kg mal kezdtem, de a 65 volt a jó.

ki mit szedett, vagy milyen teát ivott vagy mit csinált hogy hamarabb lemenjenek a kilók?

csak az írjon aki szedett, ivott valamit és az bevállt neki!!!!

köszi


2011. márc. 21. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem írok csodaszert, csak annyit kérdeznék, hogy szoptatsz-e még, mert ha igen, akkor addig nem lenne jó ilyesmibe kezdeni. Ha meg már nem, akkor láss neki, ahogy jól esik/tudsz.
2011. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom, hogy szoptatás és terhesség ideje alatt nem ajánlatos...

köszi

2011. márc. 21. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szűzteát iszom illetve Bio C.L.A.+ T-t szedek. Mellette lejárok edzeni esténként, és természetesen igyekszem odafigyelni a táplálkozásra. Nekem nagyon lassú a folyamat (lassan fél év alatt 8 kg), nehéz néha nem feladni. Remélem, nálad könnyebb és gyorsabb lesz. Én 89-ről indultam, 174 cm vagyok.
2011. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. a Szűzteára én is gondoltam. Nekünk van itthon kondigépünk és most akarunk venni egy szobabiciklit is mellé.
2011. márc. 21. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet.

Egyszerűen nem eszel annyit+ ha van hozá akaraterőd mozogsz is.

Egy idő után hozzszoksz, hogy nem eszel annyit.

A teák csak arra jó, hohy hasmenést csinálnak, így persze lemegy 1-2 kiló, de ez becsapás.


Én most 63 kiló vagyok (170 cm), és 12 éve voltam utoljára ennyi, pár hét alatt lement kb 5 kiló.

Még akarok fogyni legalább 5 kilót.

2011. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző

a 2 éves "kicsit" még szoptatom, ugyanúgy cicizik 2-3x

2011. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia.Én a 90 naposat csinlom most 21 hósom mellett,nem nehéz (egy csomóan ellenzik)2 hónapnál tartok és 8 kiló ment le eddig.Már nem szoptatok 4 hónapja.
2011. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!