Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zsírégetőt szedjek?

Milyen zsírégetőt szedjek?

Figyelt kérdés

Járok gyúrni már 5. hónapja és most szeretnék egy kis zsírt égetni a tavsszal hogy késő tavaszra vagy nyárra szálás legyek. Szoktam kardiózni, de ezzel nem tudok elég zsírt égetni ahhoz hogy pl. kockás legyen a hasam kicsit.

Olyan zsírégető kéne ami az étvágyat nem csökkenti, nem fogyaszt(izomra) csak zsírt éget de azt jól. Mit ajánlatok??


2010. febr. 22. 12:47
 1/3 anonim válasza:

"Olyan zsírégető kéne ami az étvágyat nem csökkenti, nem fogyaszt(izomra) csak zsírt éget de azt jól."


háát ezt jól összerakott mondat xD

viccet félre téve:


olyan zsírégető nincs ami csak a zsír égeti különben sem a zsírégető égeti a zsírt hanem a tested mert energia köll :D ... ilyenkor kerülni kell a magas szénhidrátos ételeket és több fehérjét enni. mert ha nem eszel elég fehérjét az izmot is bontani kezdi a szervezeted mert ezt könnyebb bontani mint a zsírokat.

szóval ahhoz h. maradjon rajtad izom sok fehérje kell esetleg BCAA.

edzésről annyit h. nem fuss mert azzal még több izmot égess az erőltetett gyaloglás un. aerob edzés az ide való!


én az ReForm.ot v. a Perfect Fatloss.t ajánlom fehérjéből a 100% Whey Protein.t BCAA.ból a BCAA scitec.et.


ennyi lenne az okosság. rem tudtam segíteni :)

2010. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Cuts II. Meg vegyél mellé ásványi anyagként krómot.
2010. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adipokill elég új és dícsérik, de ez a legutolsó. 1,étrend 2,elegendő aerob/kardio 3, pihenés
2010. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!