Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt szedjek...

Milyen zsírégetőt szedjek torna+diéta mellé?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el, akkor 79 kg voltam. Most vagyok 72.7 kg. 173 cm vagyok. 65kg szeretnék lenni.

Szedek Szűztea Forte kapszulát, de nálam semmi extra hatása nincs, napi 1x megyek mint eddig.

Keveset eszek, napi 2x, tornázok mellé. semmi édesség, semmi kenyér.

mit szedjek a Szűztea helyett?


2011. júl. 26. 18:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Agyat. Vagy kezdj egészségesen fogyni.
2011. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Semmit sem, helyette inkább igyál fehérjeturmixot.
2011. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

mi a franc bajod van?? kezdj egészségesen fogyni. miért most szerinted nem azt csinálom? Egészségesen étkezem, minden nap tornázok. egy kis rásegítéses cuccot kérdeztem...de nem tőled.

szültem 2 kisfiút és szerettem volna változtatni az alakomon és meg is fogom csinálni...


köss bele inkább az udvaron álló fába....

2011. júl. 26. 18:31
 4/28 A kérdező kommentje:
elsőnek írtam...
2011. júl. 26. 18:31
 5/28 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nekem ez vált be. Egészséges étkezés és sportolás mellett sikerült leadnom 10 kilót. Ennek nem tudom volt-e valamiféle haszna, de mellékhatása az nincs úgyhogy nyugodtan ki lehet próbálni.

2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Ne húzd fel magad, vannak itt nagyon okosak tusod...:) előbb kérdezni kellene aztán játszani az eszünket na mind1.


Közben eszembe jutott, anyu szedett méregtelenítő kapszulát és az nagyon jó volt. Silegon a neve. Nyilván nem ettől fogyott le 13 kilót, ő sem eszik kenyeret, cukrot. Jah, és sportolni sem sportol, mert nem tud, mégis fogyott.

2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Félig értek egyet nyuszival... lehet ettől még egészséges a fogyása de semmiképp sem optimális. Ez túl sok, így 3 hét alatt, esélytelen, hogy tisztán zsír legyen (bár ez eleve lehetetlen). A szűztea kapszula f4szság amit te keresel nem létezik.

Ha ilyen tempóba folytatod, és továbbra is csak kalimpálni fogsz otthon akkor 5 hét múlva visszajössz majd, és azt fogod kérdezni, hogy lefogytál de plötyi vagy, hogy tudsz feszesedni. Akkor meg már b4szhatod, okosan kell csinálni, a dolgot, ne a kgok vezéreljenek, hanem a testzsírszázalék.


Mit javaslok? Teljes testes normális edzést, és jól belőtt diétát.

2011. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

~nyuszi tudása messze a tiétek felett van de ezt hagyjuk~


lehet persze fogyni mozgás nélkül is... fogyni mindenki tud, nem ez nehéz. Zsírból fogyni nehéz. Gondolom nem küzdősportolók vagytok, hogy csak a kgok számítsanak....

2011. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kérdező, csak most épp ideges vagyok.


Naszóval napi 2-szeri étkezés nem túl egészséges, szerintem emiatt lassú az anyagcseréd. Az 5-6 étkezés felgyorsítaná, torna helyett pedig aerob mozgás alkalmasabb lenne a fogyásra. A semmi édesség (répacukor=rossz ch) és semmi kenyér (fehérliszt=rossz ch) jó, viszont -6,3 kiló 3 hét alatt sok, nem egészséges. Heti 0,5-1 kiló között ideális a fogyás, nem véletlenül.


A tornával amúgy lehet izmosodni, de csak miután lefogytál, együtt nem megy. Ajánlom a futást vagy úszást vagy bringát heti többször, 35-60 percen keresztül.

2011. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
(és igyál sokat, 73 kilóval számolva olyan napi 4 liter az ideális)
2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!