Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indult nálatok a szülés,...

Hogy indult nálatok a szülés, milyen gyakori fájásokkal, s hol fájt, mennyire?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok ma, s olyan 10 percenként fáj lent a hasam, de nem nagyon, mint mensturációkor, úgy bele hasít egyet, s el is múlik.
2009. febr. 24. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a kezdet...:)babás leszel éjjel...

Én is így kezdem, 10, majd 5 perces fájásokkal....lassan telcsizz szülinődnek...én csak 2 pecesekkel mentem be...

2009. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg Baba lesz! Ügyi legyél!!!! Sok sikert,könnyű,gyors szülést!:DDDD
2009. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, izgatottan várom mi lesz belőle!
2009. febr. 24. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan aznap voltam 40 hetes...:)

Reggel 5-kor arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Aztán többször is fájt, de rendszertelenül és nagyon sokat keményedett.

Délután 4-kor 10 perces fájások voltak, 6-kor 6 percesek...éjfél előt 10 percel pedig megszületett a kislányom!

2009. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi előjele sem volt. Korházban voltam. 8 napot túlhordtam éjjel arra ébredtem, hgy fáj, nem nagyon, de előszőr 5-7 percenként jött, valami folyt is belőlem...A fájásokat még el lehettett viselni. Kitotyogtam a szülésznőkhöz ők mondták, hogy most már beindult. Vártunk még pár percet, de mire átsétáltam a szülészetre, már 5 perceek voltak. Férjem egy óra múlva érkezett a korházba, addigra már 2 perces fájásaim voltak. Baba 12 óra 40 prc múlva született meg, ő már 7,5 hónapos. De már alig várom, hogy ismét szülhessek!

Sok sikert kívánok, kösszű sülést!

2009. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmúltak a fájásaim!
2009. febr. 24. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 41.-dik héten éjjel 1-kor kezdtem 10 perces fájásokkal,másnap este 7-ig volt 10 percesek majd jöttek a 5-3 percesek utána este 11-kor burok repesztés,másnap 10 órakor bekötötték az oxitocint és 11 35-kor kibújt a kiscsaj.Hú még leírni is hosszú volt:)De mondta a szülésznő,hogy rövidek voltak a fájások és nem tágult a méhszáj.Semmi rossz élmény nem maradt bennem,bármikor jöhet a második.
2009. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!