Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent, megkevesedett...

Mit jelent, megkevesedett magzatvíz,3. fokban érett lepény, leszűkült köldökzsínor? Vasárnap kellett volna szülnöm. Ma írta az orvos az uh-s papíromra, holnap megyek kórházba, valószínű be fogják indítani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség vége felé lecsökken a magzatvíz mennyisége, ami normális, a lepény meg már lassan nem tudja ellátni a feladatát (babód megérett a megszületésre). Igen, ha ennyire nem akar kijönni a kis picurka megindítják, nehogy baj legyen. De az is lehet, hogy még pár napig csak megfigyelnek és hátha beindul magától a szülés. Ilyenkor már fokozottabban oda kell figyelni.

Üdv és könnyű szülést Neked!

2009. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, köszi !!!
2009. febr. 24. 16:04
 3/7 A kérdező kommentje:
És az is normális, hogy 1-2 napja kevesebbet mocorog??
2009. febr. 24. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálam is ez volt. Nov.1-re voltam kiírva, de 13-án szültem császárral. Nekem csak annyit mondtak, hogy 2 hétig várnak a megindítással. De 2 naponta jártam NST-re, hogy minden rendben legyen. Kitartás! :)

2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajaj ! remélem nem vár addig a picurkám és magától elindul a nagyvilágba :-)
2009. febr. 24. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem amikor kevesebb volt a vizem, akkor már 5 nappal túlhordtam, így másnap megindították a szülést. Ne aggódj, hamarosan babázhatsz! Könnyű szülést!

2009. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem én is és köszi !
2009. febr. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!