Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor döntik el, hogy mire...

Mikor döntik el, hogy mire odakerülök téraránytalanság miatt mégis császároznak? Vagy mindenképp kínoznak előtte a semmiért?

Figyelt kérdés
Nagy babára számíthatok és dokim ma kérdezgetett az előző szülésemről mennyire zajlott lassan és nehezen. Vajon miért kérdezte. Nagyobb a baba feje is az átlagnál.
2011. jún. 22. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

engem kínoztak :(

nagy volt a babám, a 36. heti uh- 3500 g-ra becsülték, a BPD pedig ekkor már 100 volt

de nem csináltak több uh-t, és én paráztam, hogy hogy fogom megszülni (főleg a feje miatt)rákérdeztem a császárra is, de a válasz az volt hogy ez nem kívánságműsor, és hogy bízzak a dokiban

szóval megindult természetesen a szülés, eleinte gyorsan is zajlott, aztán kaptam edát, lelassult az egész, majd leesett a baba szívhangja, így betoltak a műtőbe, ez a kórházba érkezésünk után 8 órával volt

aztán persze a zárójelentésre már azt írták rá hogy relatív téraránytalanság miatt lett császár

2011. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk se császároznak csak amikor már vajúdtál x órát és látják hogy nem megy a term.szülés..
2011. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hagynak szenvedni,amikor látják,hogy tényleg nem tud megszüeltni a baba akkor visznek a műtőbe! Nálam azért nem tudott megszületni a baba mert hanyatt volt,de hagytak több mint két napig szenvedni!
2011. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy az a szenvedés a babádért van. Neki kell, hogy felkészülhessen a kinti életre. Nem a semmiért szenvedsz.
2011. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindneképpen megvárják mennyit és meddig szenvedsz,látni akarják megy e vagy sem.

Nekem fogadott dokim volt, én kis vékony 65kg-os kismami voltam,4020g-os és 56 cm-es babát szültem természetesen,10 orás vajudással.

Viszont gondolom ha látják hogy nem megy valakinek a szülés,nem akar nyomni vagy nem tud,nincs ereje akkor ugyis császározzák!Orvosfüggő egyépként nagyon!


Üdv: 3.5 honapos Kisfiu Anyukája

2011. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor így próbálok felkészülni rá. Remélem természetes úton is menni fog.
2011. jún. 23. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 3 hete szültem nagyon nagy babát de előtte nem tudtuk,hogy ilyen nagy lesz(5650g! és 56cm)ezért végig hagytak vajúdni,majd mikor egy órányi tolófájásra sem mozdult előre és még be sem illeszkedett a feje, akkor döntött a doki,hogy császároznak.Pedig az első babám is 4 kg felett volt és ő természetes úton született,így reméltük,hogy a második is úgy fog.

Szerintem is dokifüggő,h mikor dönti el a császárt.

2011. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Döbbenetes! 5 és fél kg??? Nem csoda,hogy nem ment:S Azért gratulálok a kis vasgyúróhoz!:)

És könnyű szülést mindeninek aki még előtte áll!:)

2011. jún. 23. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!17 órát vajúdtam mire császár mellett döntött a doki azt hitte hogy menni fog simán 3500gr becsülték és 4 kg lett sajnáltam hogy nem ment természetesen ,bár a feje be sem volt illeszkedve még 17 óra után sem tehát esélytelen volt a sima szülés!

Könnyű szülést kívánok!

2011. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!