Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki sexelt a 38hetes terhesen...

Aki sexelt a 38hetes terhesen és nyitva is volt két újnyira annak mennyivel hamarabb indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat. 38km
2011. ápr. 3. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 nap múlva, de már akkor is voltak jóslóim, érdekes, hogy a szex egy napra még azokat is leállította, utána viszont már élesben ment a vajúdás.

Szerintem én mindenképp megszültem volna a 38. héten, enélkül is!

2011. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aznap megindult:-) 10 nappal a kiirt előtt.
2011. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1 ujjnyira voltam nyitva már a 29. héttől, szexeltünk rengeteget, mégis 4 nappal túlhordtam.
2011. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
ti gyereket locsoljátok odabent vagy mi a f.sz???
2011. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 34.héttől voltam kinyílva 2 ujjyníra,és mivel végig el voltunk tiltva(más okból) a doki a 37. héten azt mondta,ha ven kedvünk már lehet, mert nem baj ha megszületik... :)

Így mi az utolsó időben minden nap sexeltünk :) vagyis a 37. héttől!ÉS 3 nappal jött a kiírt előtt! :)

2011. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Bocs az OFF-ért,de az utolsó előtti trágár hozzászólása még mindig itt díszeleg,persze a tippelős kérdéseket azonnal kitörlik(hét és nem)és még csak válaszra sem méltatnak e-mailben,hogy pontosan miért is??? Ennyit az oldalról és készítőiről!!! ON Nem tudok érdemben írni neked,mert aki nyitva volt,az kerülte a szexet még 38 hetesen is félelemből.
2011. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2., 3. és 4. terhességemben 37 hetesen már 3-4 centire nyitva volt a méhszájam. Majdnem minden nap sexeltünk, mégis indították a szüléseimet 39 hetesen...
2011. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ha nyitva vagy egyálltalán nem kéne szexelnetek már. ha csak nem akarod hogy fertőzésből a babátoknak baja legyen. várd ki a szülés idejét .amúgy ha nagyon akarod hogy beinduljon a szülésed.napjában szinte 10 órában dörzsöld a mellbimbóid. az tuti tipp.
2011. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást,csak tudnám mi rosszat írtam...
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy azóta már megszültél, kedves kérdező :-), de azért azt még hozzáfűzném, hogy nekünk mind a négy szülés előtt a doki és a szülésznő javasolta, hogy együtt legyünk, ha szeretnék már szülni. Nyilván nem javasolták volna, ha veszélyes lett volna nyitott (3-4 cm-s) méhszájjal... Attól, hogy nyitva a méhszáj, még van magzatburok. A burokrepedés után viszont már minden tilos (szex, fürdés, stb.). Nem kötözködni akartam.

Egy korábbi válaszoló

2011. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!