Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznő kérdés? Tudom,...

Szülésznő kérdés? Tudom, sokan kérdezik, de mennyit adjak? SOTE II. , nem mondott árat.

Figyelt kérdés
A doki meg a barátunk, tehát azt sem lehet, hogy annak a fele, amit neki adunk, mert ő nem fogad el semmit.. Kérlek akinek van tapasztalata vagy konkrét összege, írja meg.
2011. ápr. 11. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a fogadott szülésznőnek 30at "illik" adni, de hallottam már ennél nagyobb összegről is... Mi 30at adtunk 15hónapja.
2011. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sote II-n szültem, ő sem mondott árat. 25000,-t adtam és vérig sértődött, aztán még kapott 10000,-t. Ha nem mond összeget ne reklamáljon. Nagyon ideges lettem.
2011. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat. Aki többet adott, az miért és mennyivel? Én is 30-40 körül gondoltam..., de elég?
2011. ápr. 11. 12:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Fú, kedves Utolsó., azt honnan tudod, hogy megsértődött? MOndta NEKTEK? Ez tök gáz... S nem volt NEKI ciki, hogy utólag még adtatok pénzt? Titok, hogy ki volt?.. Elképesztő...tényleg.
2011. ápr. 11. 12:40
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hallottam 60at is szülésznőnek, de ezt mi már nagyon túlzásnak tartottuk. A 30volt az átlag, amikor szültem (egy jó éve). Látod, van aki megsértődik, ha "csak" 25-öt kap... Amúgy szívem szerint a dokinak adtam volna azt a pénzt is, én nem ájultam el a fogadott szülésznőmtől.
2011. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
30-at adtunk, utána még találkoztam vele párszor. úgy tűnt, hogy eltaláltuk az összeget. bár nekem előtte még 50 ezret is mondtak, amikor hasonlóan tanácsot kértem, mint te, de azt kissé sokalltam. a 30at éreztem reálisnak
2011. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem tudok Neked privit írni. Mért nem voltál elégedett? Nekünk a 2. babánk lesz, de a dokink közben kórházat váltott, mentünk vele, de sajnos a szülésznő maradt a régi helyen, itt meg nemigen tudok róluk sokat... Csak azt látom, hogy rengetegen szülnek itt, s jó lenne a futószalag-érzést egy JÓ szülésznővel csökkenteni...
2011. ápr. 11. 12:49
 8/21 A kérdező kommentje:
Az előző komment az Utolsó Előttinek szólt, de olyan jó, hoyg többen írtok. KÖszi Neked is, Utolsó! Hát az 50 tényleg kicsit sok lehet... Akkor a 30-40 reálisnak tűnik... NYilván befolyásolja az odafigyelés mértéke, meg a szülés hossza, időpontja..
2011. ápr. 11. 12:50
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 órát töltöttem a kórházban mire megszültem, utána pedig van egy 2 órás megfigyelési időszak. a vajúdás alatt nem volt egyfolytában velem, néha rám nézett, de ez így pont jó is volt. tehát 5000 Ft-os órabér jön ki (nekem a napi nincs ennyi)így is, szerintem nem rossz. jó, persze ott van még a benzinköltsége, meg telefonon beszéltünk kb. 3*2 percet, illetve egyszer találkoztunk a szülés előtt, de az a munkaidejében történt. a lényeg, hogy a helyében nagyon is örülnék ennyinek.
2011. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben szültem a SOTE IIn, hát a mi szülésznőnk mondott árat...igaz, nem konkrétat, csak annyit, hogy általában 40-50e szoktak kapni!!!!!!

Hát, mi 30at adtunk...

2011. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!