Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében keresek megbízható, nem csak a pénzre utazó szülész-nőgyógyászt, van valakinek jó tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 07:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pazár Dánielt ne!,tegnap csinált nálam genetikai UH-t.De már bánom,tudja hogy veszélyeztetett terhes vagyok erre megpiszkál hüvelyi UH-val.egész délután fájt a hasam.

Amig meg kint várakoztam....

Nem értem miért kell bunkóznia mindenkivel,míg vártam több érdeklődőt is elküldött a fenébe.

Megyek inkább pestre inkább fizetek,de figyeljenek már egy kicsit rám!Meg a babára!

2011. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ördögöt sem ajánlom!Majdnem meghaltam vérmérgezésben nála 2007 ben.És volt akinek nem volt ilyen szerencséje!
2011. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bébybogyóó válasza:
Én csak ajánlani tudom Máté doktort!!!!Lehet hogy "kocka" de legalább mindent tudni fogsz a babádról nem lesznek meglepetések akkor, amikor már sajnos nem lehet ellene tenni...sztem megér bármennyi pénz csak egészséges legyen. Én őt választottam és én még befértem.
2012. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!