Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem szeretnénk apás szülést,...

Nem szeretnénk apás szülést, de azt szeretném, ha a vajúdásnál bent lenne velem a párom. Ezt így lehet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze. amikor úgy érzed, vagy ő úgy érzi, kimegy a folyosóra. aztán a szülés után visszajöhet és újból együtt vagytok. én is fenntartottam ezt a lehetőséget, de akkor már föl sem merült, hogy kimenjen. lehet, hogy te se akarod majd. de ez így jó, ha ezt beszélitek meg előre, mert egyikőtökben sem lesz kényszer.
2011. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze
2011. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, bármit lehet, csak előre beszéld meg a pároddal.

Nehogy sértődés legyen.

2011. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt a megoldást választottam. Sőt volt olyan, amikor annyira szenvedtem, hogy vajúdásnál is szerettem volna egyedül lenni. Akkor sétált egyet.
2011. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, bármikor meggondolhatja magát, vagy te is dönthetsz úgy hogy menjen ki (vagy jöjjön vissza ;-) ). Én is így terveztem amúgy, de az én párom bent akar lenni végig, én meg úgy vagyok vele, hogyha ő akarja, akkor nem foszthatom meg az élménytől, amit a lánya születése jelent. Ha a párom nem akarna bent lenni akkor megkérném hogy várjon a folyosón, még a vajúdásra se hívnám be.
2011. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!