Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tusfürdőt vegyek...

Milyen tusfürdőt vegyek szülés utánra?

Figyelt kérdés
Melyik az a tusfürdő, amit lehet használni, mert ugye illatmentes? Én a Neugranormonra gondoltam, az nincs agyon pacsulizva, testápolót is olyat használok. Jó lehet, vagy van valamilyen konkrét fajta, amilyet érdemes venni?
2011. máj. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan azt a tusfürdőt használtam már a szülészeten is, mint amit a bébi érkezése előtt, sőt a deót sem cseréltem le.

A kicsi így szokta meg a szagomat, ha parfümöt teszek magamra, az sem zavarja meg, nem nyugtalan tőle(3hónapos kislány, a 22hónapos még kér is(fiú:), nem kap, viszont egész nap szimatol). Ami eddig volt, használd nyugodtan, a későbbiekben akkor az lesz az "anyaszag".

2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell lecserélned a tusfürdődet.Aparfümöt én az elején nem használtam,de azért,mert a terhesség alatt zavart,igy sokáig a szülés után sem fújtam magam.Amúgy a babát nem zavarta később a parfüm.
2011. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, teljesen mindegy, mit használsz, ami a tusfürdőt és a krémeket illeti.

Erős parfümöket egy kicsit hanyagold, a többinek úgyis hamar elmegy az a pici illata.

Ezek nem fogják megzavarni a babádat, ne aggódj.

2011. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor maradok a neugranormonnál. :)
2011. máj. 2. 21:37
 5/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
A Sanex is illatmentes, én azt használtam.
2011. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!