Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Őszintén! Kitágultál szülés...

Őszintén! Kitágultál szülés után, vagy minden olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
Hányszor szültél?
2011. máj. 5. 08:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is irigykedem.Én is kitágultam az első után.Mondjuk 2 órán át varrtak belül,szóval nem csoda ha annyi idő alatt kitágult:(A 2. szüléstől rosszabb nem lett szerencsére,de jobb sem.

Azért jó h nem vagyok ezzel egyedül.Bár jobb lenne ha senki nem lenne így.

2011. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8 hete szültem (1. baba). Engem igen szűkre varrt a doki. Olyan, mintha újból elveszítettem volna a szüzességem...
2011. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szűkebb lettem... 1 szülés és gátat varratak kívül-belül.
2011. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Őszintén mondom, hogy három hüvelyi szülés után is ugyanolyan, mint 17 éves koromban:) Semmi változást nem vettem észre e téren.
2011. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Két szülésen vagyok túl, picit szűkebb lettem.
2011. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedem azokra, akiknek minden olyan, mint azelőtt. 2-szer szültem. Első után már tágabb lettem (tampont sem tudtam használni + stresszinkontinencia) hosszas intimtornával picit javult csak a helyzet. 2. szülés után pedig még rosszabb a helyzet igaz még csak 3 hónapja volt), doktor már plsztikát javasol. Sajnos így jártam. Nem is értem , hogyan lehet egyeseknek szűkebb szülés után!?
2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem is megváltozott odalent a hüvelyem:( Tágabb lettem, bár mostmár intimtornázok és javult a helyzet, de így sem a régi...

Nekem volt gátmetszés, repedt a méhszájam, hüvelyem, sokáig varrtak, de varrhatott volna jobban is a doki.

Nem tudom egy újabb szülés mit okozna..

2011. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Két hüvelyi szülés, egy gátmetszésel egy védelemmel- nem változott semmi... hálistennek. Nekem a hasamon lett tágabb a bőröm! :( Az sem jobb!! :(
2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
1 szules, gatmetszessel, 6 varrattal, es sajnos szukebb lett. Elotte sem volt vmi tag odalent. Par het mulva szulok ujra, ferjemmel neha viccelodunk azon, hogy szolunk esetleg a dokinak, hogy most 1 oltessel kevesebbet ha lehet.
2011. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!