Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normalis csaszarmetszes utan?

Ez normalis csaszarmetszes utan?

Figyelt kérdés
10 napja szultem csaszarmetszessel,a vagas nagyon szepen gyogyul,de a vagas folott maradt egy lotyogo pocak.Furan tudok jarni,mert nagyon lotyog,mintha vizzel lenne tele,na meg kozbe szuro fajast is erzek,de szerencsere ez nem gyakori.Es meg mindig van olyan magzatvizhez hasonlo folyasom,vagyis nem erzem mikor jon csak ugy folyik a barnas pirosas szinu folyadek.Erdekelne hogy ez normalis dolog vagy doki beavatkozasa szukseges,mert meg van 5het amig vissza kell menjek!10 napos kisfiu anyukaja:)
2011. máj. 7. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A lötyős hasat nem tudom, de a pirosas folyás teljesen normális. Lochiának hívják, idővel csökkenni fog a mennyisége, és a színe is világosodik (barnul, aztán teljesen fehér folyáshoz hasonlóvá válik). A gyermekágy végére el kell múlnia. :)
2011. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lottyos has, teljesen normális..legalább is nekem is ilyen volt, idővel szépen vissza áll a helyére.Én 1 éve szültem, és rengeteget híztam , 20kg fölösleg van rajtam, de a hasam akkor is napról napra jobb, már közel sem lóg annyira mint szülés után, ha lefogynék, akkor meg olyan lenne mint rég, kivéve a striákat..:(


A folyásról, nem tudok nyilatkozni...én ilyenkor még bőven véreztem, de az 1ső válaszoló , biztos jól irja!

2011. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sajnos lógva maradt a hasam :(( és nagyon ráncos
2011. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Judit20 ***** válasza:
Én 2 éve szültem császárral és nekem is nagyon lotyat a hasam és tiszta ráncos! Most várom a második babát és nagyon félek, hogy császárral lesz! Remélem nem !
2011. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!