Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy az esélyem császárra?

Nagy az esélyem császárra?

Figyelt kérdés

Farfekvéses a baba még!32hetes vagyok!

Gyógyszert kell szednem magas vérnyomásra.De leginkább magas pulzus szám miatt!(100alá soha nem megy,és van mikor 130-at is ver)Első szülésem lesz!A baba jól van!


2011. máj. 9. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a baba még simán befordulhat! Szerintem a magas vérnyomás sem kizáró ok a normál szülésnél!
2011. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy van ideje még befordulni a babának.De ha mégsem teszi!!!!

Véleményeitekre lennék kíváncsi!Volt e más is ilyen helyzetben?

2011. máj. 9. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:

A doki mit mond?


A szobatársamat a betöltött 36.héten megcsászározták, mert a vérnyomása magas volt, gyógyszerrel sem tudták neki lejjebb vinni. Persze ő az előtte lévő napokban toxémia gyanús is lett.



A barátnőmet pedig a magas vérnyomás miatt 29 hetesen vágták, mert már annyira rosszul volt a vérnyomása miatt.



Ja, mindkét baba egészséges lett.

2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

AZ elsö adott egy szuper jó választ.

Ami neked nem tetszik.

Akkor miért így tetted fel a kérdést? Te arra vagy kiváncsi ha nem fordul be a baba akkor császár lesz?

Igen akkor császár. habár nem tudom magyarországon ma engednek-e kérésre faros babát megszülni, de legtöbbször nem, plussz még magas a pulzus számod is.


De nagy az esély hogy megfordul, hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak.

2011. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha farfekvéses marad akkor megcsászároznak igen!
2011. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kórház függő. A vérnyomásra nem tudok mit mondani, de pl. az Istvánban megpróbálják befordítani a babát. Más kórházban automatikusan császároznak. Amúgy elsőre ritkán engedik a faros szülést. Konzultálj a dokiddal.
2011. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerdán megyek orvoshoz.

Amúgy nem volt semmi gondom az első válasszal.

Én pont akkor írtam azt a kommentemet,mikor ő.Még nem is láttam,mikor én megírtam.

2011. máj. 9. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol van még a szülés. 32 hetes vagy. Az utolsó pillanatban is történhet valami, ami indokolttá teszi a császárt.

NEM SZABAD EZEN PARÁZNI!!!

2011. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pontosan,ahogy az utolsó írta.nekem szépen befordult 30-31 hetesen.,doki végig azt mondta,h szépen be van illeszkedve a feje,tök sima szülést vártunk,ami be is indult magától, a 40. héten.Az élet máshogy hozta, sok órányi vajúdás oxi,stb után még mindig nem akart a szülőcsatornába illeszkedni,puff neki magas egyenes állás,császár. Szóval ezt előre nem tudhatja senki,kár magad túráztatni rajta. A lényeg szerintem,h mketten egészségesen gyertek ki a kórházból.
2011. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első baba a 35. héten fordult be. Addig úgy volt, hogy császár lesz. Aztán befordult, és mehetett a természetes szülés...na persze nem tágultam, így végül hosszú vajúdás után megcsászároztak.

Hát ha ezt előre tudom, akkor kértem volna a babámat, hogy maradjon faros, és legyen egyből császár...

De biztatnálak, hogy egyrészt még befordulhat! Másrészt, ha császárra kerül a sor, akkor sem dőlt össze a világ! S ha faros marad, akkor is lehet, hogy képes leszel természetes úton megszülni! Mindenképpen beszélj a dokiddal, és ha megbízol benne, akkor majd hallgass rá, mit javasol!

2011. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!