Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első szülése császár...

Akinek az első szülése császár volt, hogy alakult a második? Kérlek írjatok minél többen! Arra volnék kíváncsi, hogy az első császár mi miatt lett az és a második szülés, hogy zajlott sima lett vagy császár és ha császár akkor mi miatt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemrég kérdezte valaki ugyanezt.


Nekem az elsö császár volt (sürgösségi, mert nem tágultam), a második sima szülés (kb 1 óra alatt meg is volt, ebböl 7 perc a kitolás).

Sokban függ attól, hogy miért volt az elsö császár, másrészt meg az orvostól is függ - sok orvos szivesebben császároz feleslegesen is, meg az anyától is, mert sokan nem akarnak természetes úton szülni.

2011. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első császr lett a baba rossz szivhangja miatt. A második is császár lett az első császár miatt.
2011. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első sürgősségi császár volt koraszülés miatt (29 hét), a második 21 hónap múlva hüvelyi szülés volt (39 hét).
2011. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, első császár volt, mert nem tágultam, ennek 20 hónapja. Most 2 napja szültem, ismét császárral, vékony heg miatt. Most is itt szuszog a kórházi ágyon mellettem...
2011. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első császár a rossz szívhang miatt, a második is császár az első császár miatt :-((
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!