Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki epidurális...

Van olyan, aki epidurális érzéstelenítés nélkül szült?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg semmilyen érzéstelenítőt nem kapott?
2011. máj. 13. 12:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
24%

én semmit nem kaptam, hüvelyi szülésem volt minden nemű érzéstelenités vagy fájdalomcsillapitás nélkül.


fájt.túl vagyok rajta. nem haltam bele. minek az epidurális????

2011. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

14.05 vagyok.

3db oxi injekciót kaptam,mert nem volt méhszáj de nem jött le a feje(nyakán volt a zsinór) 3 oxi szuri, 1,5óránként kaptam, nagyon fájt,majd megdöglöttem.

csak bizni tudok, hogy a köv.baba oxitocin nélkül jön mert h azt nem kaotam volna sztem nem is lett volna olyan gáz.

2011. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle érzéstelenítő nélkül már 2x is szültem- és szerintem harmadszorra sem kérnék EDA-t.

Szerencsére viszonylag gyorsan szültem, és én sem bírom nagyon a fájdalmat, de ez még viselhető volt.

:-)

2011. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3×szültem mindenféle érzéstelenítés nélkül.

Az elsőnél könyörögtem a dokinak, de azt mondta,már közel a vége.

A másik kettőnél már tudtam mi vár rám.

Igaz, mindháromszor hamar (2,5-3,5 óra a szülészeten vajúdva) megszülettek a babáim.

2011. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az biztos, ha oxitocinnal szülsz, az nagyon brutál. Én az elsőt úgy szültem, a másodikat meg anélkül, semmi sem volt az elsőhöz képest.

Nálunk csak akkor van EDA, ha külön fogadsz még aneszteziológust, mert a kórház nem állja. Én nem fogadtam, mert már így is elég sokat fizettünk a dokinak. (Mellesleg ez az eljárás nagyon felháborító!) Szülés a 21. században, mint a mészárszéken!

Egyébként nem bántam meg, hogy nem fizettem anesztest is, mert állítólag, ha már 3 ujjnyira nyitva vagy, nem adják be, mert akkor már minek, közel a vége. Én mind a két gyerekkel úgy mentem be, úgyhogy jó volt ez így.

2011. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én minden nélkül szültem a lányaimat.


Üdv:2 gyermekes,22h.km.

2011. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem minden érzéstelenítés nélkül.Örülök,hogy így történt.Az első kicsit erősebb fájásokkal, de gyorsan lezajlott/6,5 óra/,a második még gyorsabban/4 óra/ és alig volt pár fájásom,ami igazán kemény lett volna.
2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én háromszor szültem de egyszer sem kaptam semmit.
2011. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt a kérdést fordítva kellett volna feltenni.Hosszú 18 órás vajúdásom volt és epidurál nélkül szültem,mint sokan mások is.csodálatos éálmény volt.Teljesen feleslegesnek tartom ezt!gyengeségnek találom bár most lehet ezért sokan lehurrognak .Egy kis termetű vékonyka fiatal anyuka :)
2011. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!