Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2és fél hónapja szültem....

2és fél hónapja szültem. Először a 6.héten menstruáltam, 12 napig tartott,nem fájt semmim (terhesség előtt nagyon fájt a hasam)Tegnap megint megjött, szó szerint ömlik belőlem a vér és leszakad a derekam a hasam. Ez normál szülés után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!nekem is megjött ugy 8 héttel a szülés után és belőlem is ömlött a vér,most megint rá 1 hónapra de most csak pecsételős,néha van.Nekem is fáj a derekam és a hasam is görcsöl,hányingerem is van.Nem tudom te hogy szültél,de én császárral és az is fáj a heg.

3 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előszőr csak hívd fel a dokidat és kérdezd meg róla hogy mit gondol.Én 6,5hója szültem, febr elején jött meg előszőr,és azóta semmi,pedig már megkellett volna jönnie.A dokim azt mondta ne aggódjak, a szülés után nem szokott rögtön minden úgy beállni ahogy annak lennie kéne.
2009. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.Az elsőhöz:simán szültem,gátvédelemmel,vágás nélkül.
2009. márc. 12. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
4 honapja szultem,es most jott meg ugy,hogy nem omlott belolem a ver,es nem gorcsoltem annyira.
2009. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!