Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik olyankor ha egy...

Mi történik olyankor ha egy nő elájul szülés közben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

semmi. a következő fájás felébreszti. két fájás között bizony el lehet "ájulni" és aludni 40 másodpercet


persze ha vérvesztéstől ájul el szülés után, az már komoly dolog és sürgős beavatkozést igényel. szerencsére ilyen ritkán fordul elő.

2011. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Közben nem valószínű, hogy elalszol.
2011. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ill. nem valószínű, hogy elájulsz, de pihenni valóban lehet két fájás között.
2011. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy nem alszol el legfeljebb nagyon kimerülsz és becsukva tartod a szemed.....
2011. máj. 18. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
mindenkinél más, de én bizony bealudtam közben, annyira ki voltam merülve.
2011. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
a felkészítőn azt mondták, ha a kismama fájás közben visszafojtja a lélegzetét, automatikusan, akkor olyan oxigénhiány lép fel, hogy elájul. Ezért fontos a légzés. Hogy mit csinálnak azt nem tudom, gondolom oxigénnel észhez térítik.
2011. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
en akkor ajultam el ketszer egymas utan amikor vagtak. mindenki massal foglalkozott mint ezzel, pedig mondtam nekik, hogy el fogok. de a gyerek a lenyeg. vashianyos lettem erosen szules utan. talan a sok vervesztesegtol, de gyogyszerekkel helyreallt.
2011. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Elájulni, vagy frankón elaludni nem fogsz. Ha hosszú a vajúdás, kimerítheti a nőt a szülés. Két gyereket szültem természetesen. Mai napig azt mondom, hogy a vajúdás sokkal kimerítőbb és fájdalmasabb mint a szülés. A szülés maga gyorsan megvan, ha nincs gond, de a vajúdás fél napig is eltarthat, ami fárasztó. Főleg ha éjszaka jön rád, és nem is aludtál semmit.....
2011. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 4 gyereket szültem,de szülés közbe nem ájultam el.Viszont a 4.gyerekem születése után 2 órával,mikor fel kellett állni s kimenni Wc-re,akkor ráültem a wc-re s nem emlékszem onantól semmire.

Egy ágyon kötöttem ki mikor felébredtem s az orvosom a lábaimat emelte a magasba s szólított.Ekkor tértem magamhoz.

A férjem szerint ez 5 perc volt.

Ez szerintem a kimerültség miatt volt,mivel már előző este nem aludtam,mert tudtam,hogy reggel szülni kell menni.S bennem volt a félelem.Elég nagy is lett a kisfiam 4300 és 62 cm.

Fél óra volt,de brutálisan fájdalmas.

2011. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is elaludtam a fájások között amikor szültem.Este fél 10-től szenvedtem otthon semmit nem aludtam az éjjel,hajnal fél 4kor kerültem a kórházba és délután 1-re lett meg a kisfiam.Simán elaludtam a szünetek alatt,párom aztmondta kicsit még horkoltam is:D
2011. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!