Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj értékek 05.18-án...

Méhszáj értékek 05.18-án 1111. Május 25-re vagyok kiírva, de a méhszáj vizsgálat után nagyon bevéreztem. Szerintetek mikor szülök?

Figyelt kérdés

A vizsgálat rettenetes volt,azték kézzel is tagitott.szülestorteneteknel mindenhol azt olvastam h ilyen értékkel max 3 nap....

Mar jó lenne...


2011. máj. 19. 04:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni.

Van, akinél az ilyen durva vizsgálat azonnal beindítja a szülést (még aznap, vagy másnap jönnek a fájások, nekem így volt, de már eleve erősen jóslóztam a vizsgálat előtt is), de ha a szervezeted még nem áll készen, akkor semmit nem ér, és még túl is hordhatod sajnos.

A baba tudja mikor akar kibújni, nem lehet siettetni!

Könnyű szülést kívánok!

2011. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ésw mit mondott a doki a vérzésre?mert ugye az nem normális dolog ilyenkor....
2011. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A drnő mondta h lesz,s hogy ne idegeskedjek.

Joslok mar nagyon régóta vannak.

Az első 3 hónapban veszélyeztetett voltam mert előtte fel evvel volt egy méhen kivulim.

Utána meg meg folyamatosan magas magneziumot,majd visszatartó bogyokat kellett szednem 36 hétig,mert úgy nézett ki,hogy jönne.(a sok jóslo miatt).

Ma megyek ctgre,remelem lesz valami,mar nagyon várom!!!!!

2011. máj. 19. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyen érték után nekem 2 órával a kezembe volt a kislányom.

Szoritok nektek!

2011. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem meg mindig nincs...:(((

Én leszek az első nő,ki mindig terhes marad.... :)

2011. máj. 23. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyszer csak kint lesz. Nekem 35 hetesen ennyi volt a méhszájam, akkor bent kellett feküdnöm 1 hétig visszatartáson, aztán hazaengedtek és rá egy hétre született meg a kislányom, tehát még két hétig húztam, igaz ha nem kapok gyógyszereket, akkor már csak pár napig lett volna pocakban.
2011. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt.Tavaly máj.25-én (pont 1 éve:))voltam magzatvízvizsgálaton (26-ra voltam kiírva) picit véreztem.De NEM fájt a vizsgálat.2 nap múlva menni kellett.Picit megint véreztem.DE iSZONYATOSAN fájt a magzatvízvizsgálat és közölte az orvos,hogy én bent maradok.(elkezdtem tágulni)5,5 óra múlva már meg is volt a kisfiam.
2011. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem legkésőbb kedden indítják...:(

Mire számíthatok?

2011. máj. 26. 06:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj privibe megírom.Nekem is indították.Se fájás, a magzatvíz se folyt el.
2011. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!