Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote 2 n milyen tapasztalata...

A Sote 2 n milyen tapasztalataitok vannak a szülésznőkkel? (Aki nem fogadott)

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, mert nagyon sok szuleszno van, szoval ez csak az en tapasztalatom. En nagyon rosszat fogtam ki. Az egeszben ez volt a legrosszabb, szornyu elmeny. Szemet volt velem, szidott is meg minden. En szulni mentem, nem leszurast kapni valami teljesen ismeretlentol csak azert, mert neki rossz idopontban jott a szulesem (ejjel szultem). Ennek tudataban fogadnek a mai fejemmel szulesznot. En nem ismertem sajnos egyiket sem, igy nehez lett volna. Az jott, aki pont ugyeletes volt. De masoktol hallottam, hogy az oveke nagyon rendes volt, talalkoztam is tobb nagyon jo fej szulesznovel (elotte bent kellett fekudnom, akkor vegig nagyon rendesekkel talalkoztam, pont ez az 1 volt, akit inkabb nem is minositenek). 1-2 van, aki nagyon bunko, de gondolom, hogy mindenhol van pokroc ember, aztan pont azt fogtam ki.
2011. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

detto, mint az első....

akik fogadtak, mindenki áradozott, hogy milyen tündér, drága stb. volt.

nekem csak dokim volt és az ügyeletes szülésznő, aki iszonyatosan bunkó volt, pedig már 16 órája vajjudtam, elfolyt magzatvízzel, komolyan mondom sírva könyörögtem, hogy császározzanak meg, a szülésznő meg berontott a vajjúdóba, hogy már megint az én hangomat hallja, fogjam már be a számat stb. senkinek nem kívánom...most a tesót várom, közben orvost is váltottam, és most fogadok szülésznőt is.

2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mind a két lányomat ott szültem, sem dokit, sem szülésznőt nem fogadtam. És mind a két esetben végtelenül kedves, nagyon segítőkész szülésznőt fogtam ki. Gyors szülés volt mind a kettő, de utána rosszul lettem, nagyon gyenge voltam, és a szülésznő kérés nélkül velem maradt miután a műszakja lejárt, segített lefürdeni, felöltözni, átmasszírozta a hátam, mindenben segített. Ha nem saját tapasztalatt lett volna, el sem hiszem, hogy valaki, akkor lát először, ennyire kedvesen viselkedik. Első szülésemkor is nagyon kedves szülésznő volt. Amíg bent voltam, a csecsemőosztályon is többször meglátogatott, hogy meg nézze hogy vagyok. Volt olyan, aki fogadott szülésznőt de fele ennyi figyelmet sem kapott. Utána egy ajándékcsomaggal megháláltam nekik ez a "nem várt" odafigyelést, és nagyon hálás vagyok azóta is, hogy ennyit segítettek a szüléseknél.
2011. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt se szülésznőm, se dokim. Nem mondom, h babusgatott, de aranyos volt és amikor kellett határozott. Volt, hogy leszidott, de akkor az kellett. Szóval nem panaszkodom, nekem ő kellett. A végén megdícsért, pedig tudom, h elviselhetetlen voltam:) Tudta a dolgát is. Én meg voltam vele elégedve:)
2011. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én szülésznőm Vaszil Edit volt. Fiatal, rugalmas és maximálisan meg voltam elégedve vele. 2 óra alatt túl lettem a szülésen, de abban a 2 órában úgy éreztem, hogy rólam szól minden. Állva vajúdhattam és ő mindvégig tartotta a hasam alatt, alattam gugolva a CTG-t. Segített a babát mellre tenni és nagyon kedves volt mindvégig. Én másokról is jókat hallottam különben. Akikkel találkoztam a vizsgálatok alatt, mindannyian szimpatikusak és segítőkészek voltak.

Sajnos a bent töltött 3 napról már nem tudok ennyire szuperlatívuszokban beszélni...

2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!