Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt az a dolog amit...

Mi volt az a dolog amit elfelejtettetek vinni a kórházba de jó lett volna ha van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 13:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Amit én elfelejtettem; pohár, bögre.

Illetve ami nagyon kellemetlen volt; eszméletlen módon izzadtam a szülés utáni napokban-hetekben(lehet, más nem volt így, bár azt mondják hormonális hatásra van), ezért úgy kellett utánam hozni még hálóinget, plusz tötölközőt.

2011. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárító. Nem hozattam be senkivel,hajat akartam mosni,amit kölcsönkértünk meg tönkrement:D egyszerűen leállt. Valakitől sikerült végül egy működőt szerezni.
2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, a hasszorítót nem vittem sajnos.. :(
2011. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

a fogkeféééééééééééééééém :)))) vett is Apa egyet gyorsan a boltban :)


Ági

2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
füldugó, és szemellenző éjszakára. a szobatársnőm egész éjjel égette a neont a feje fölött, én meg frissen szülten próbáltam volna aludni, de nem ment. :/ borzalmas volt emiatt az első éjszaka, a párnát húztam a fejemre, de úgy meg megdöglöttem a melegtől, és úgy is a szemembe sütött a fény. Közben ő vígan horkolt. De én voltam a mamlasz, hogy nem mondtam, hogy kapcsolja le.
2011. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
33%
Egy új tüdő, meg egészség. . .
2011. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Császárnál nagyon jól jön a mosdószivacs!
2011. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy kötelet, hogy harmadfokú gátrepedés után egyedül is fel tudjak kapaszkodni/ülni az ágyban

2. Előzőből (is) kiindulva baseball ütőt, némelyik csecsemősnek..

3. Tápszert - cumisüveget, mert tejem az nem volt, később sem lett, a gyerek besárgult, ránk meg sza..tak, tápszert nem kapott

Röviden ennyi jutott az eszembe, de tudnám még boncolgatni :D

2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Telefontöltőt és elemtöltőt tegyél el:) Több százat fotoztam a lányunk az első napokban.(Apa nem jöhetett be a kórterembe/Szt.Imrébe)
2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépet,de ott volt a telefon.
2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!