Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka erősebb összehúzódásai...

Éjszaka erősebb összehúzódásaim voltak,7-9 percenként, majd hat, de nem erős görcs, csak erősebb feszülés. Ez jóslófájás?

Figyelt kérdés

Aztán elaludtam,elmúlt, viszont reggel óta elég kemény a poci,a manó mozog, de így is sokat van összehúzódásom,csak nem tudom időben behatárolni.

Ezek már jóslók,vagy mennyire lehetek közel?

38 hetes vagyok.


2008. júl. 12. 10:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Éjjel még a lágyékomban is éreztem kis görcsölgetést, de nem volt vészes.
2008. júl. 12. 10:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ha sokat kemény (pár percenként),akkor lehet jobb ha felhívod az orvosod,vagy bemész megmutatni magad a kórházba.Én is így voltam,vártam a fájásokat,de nem jöttek,csak keményedtem.Felraktak ctg-re,azt mutatta,hogy erős fájásaim vannak,de nem túl rendszeresek,így előkészítettek.Mire éreztem is a fájdalmat,addigra szinte szünet sem volt köztük.A doki meg a szülésznők csak mosolyogtak,hogy ezkönnyű szülés lesz,mert fájni kellene,de nem fáj.Az első fájdalomtól számítva egy óra múlva megyszületett az első gyermekem.Szerencsére addigra a kórházban voltam,mire elkezdett fájni is.Ez a ritkább,hogy ilyen gyorsan megvan,de soha nem lehet tudni.Én gyors szülésre "számítottam" (reménykedtem),de nem ennyire.Persze örülök neki,hogy így alakult.Szóval ha nem múlik jobb ha megmutatod magad a dokinak,mielött késő lenne.
2008. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most jól rámhoztad a frászt, :-)Persze örülök,hogy leírtad,mert ezekszerint erre is oda kell figyelni.Nem mintha nem nyomnék már szívesen,köszi:-)
2008. júl. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!