Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésröl tapasztala...

Császáros szülésröl tapasztalatokat kérek, föleg Bajai korházban szülteket?

Figyelt kérdés
de más is irja meg rossz és jo élményeit.elsö babám spontán szültem de most lehet nem engednek mert elcsuszhatnak a csontjaim.köszi
2011. jún. 5. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem hosszú vajúdás után császároztam,szóval megváltás volt amikor beadták a gerincbe az érzéstelenítőt! Magából a műtétből nem éreztem semmit,(van aki rángatást feszítést érez). Műtét után 24óráig nem kelhettem fel,mondjuk végig is aludtam! Az első felkelés iszonyú fájdalmas volt,de a többi is nagyon-nagyon fájdalmas,nem bírtam kiegyenesedni ezért már a derekam is fáj,de napról napra könnyebb volt!
2011. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit az érzételenités után , csak a fényekre emlékszem, meg a babám lila arcára... Én amikor felkeltem azt se tudtam hogy fiu vagyok vagy lány , csak ugy voltam és minden mozdulat fájt... A babámat a mellemre tették ott motoszkált, én meg meg sem tudtam mozdulni. Másnap reggel magamhoz tértem, csak néztem a falakat, és amikor fel akartam állni meg sem tudtam mozdulni, be voltam pelenkázva, annyira szégyeltem magam...De ott volt a babám, visszaaludtam.
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9 napja született császárral a kislányom Siófokon. F

Első baba és farfekvéses volt, ezért az orvos már előre felkészített, h kis esély van a természetes szülésre. Reggel 7-től 12-ig hagytak vajúdani, de az oxitocin infúzió ellenére sem tágultam egy ujjnyit se. Ekkor feltették a katétert, majd beadták az érzéstelenítőt, ami megváltás volt. Utána már semmit se éreztem, csak nagyon fáztam és remegtem a műtőben. A baba 12.15-kor lett meg, utána még 20-30 percig varrtak. A babát apuka mellére tették, engem meg a nőgyógyászatra vittek a szubintenzívre. Ott kaptam még infúziót és vagy fél órán át remegtem. Kb. 1 óra múlva már kezdtem érezni a sebet, jó pár órával később pedig a lábamat is tudtam mozgatni. Másnap hajnali 5-kor fel kellett állni, kivették a katétert és átvittek a gyerekágyas részre. 2-3 napig rossz volt felállni, nagyon lassan ment minden mozdulat, és nem is tudtam rendesen kiegyenesedni, de minden nappal jobban érzem magam. 5 nap után engedtek minket haza a kórházból. Másnap már takarítottam itthon.

2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!