Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Tolnay Lajosról szeretnék...

Dr Tolnay Lajosról szeretnék megtdni többet. Milyen orvos? Mennyit kér a szülésért? Van magán rendelöje? Mi a véleményetek róla.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Én 6 éve szültem nála a "délpestiben". Nagyon kedves, humánus orvosnak tartom. Akkoriban nem volt nála fix összeg, mi annyit adtunk, amennyit gondoltunk és tudtunk. SZTK-ban is rendel - mi annak idején ide jártunk hozzá -, és nagyon népszerű orvos, állandóan telt ház volt a váróban. Azóta az Üllői úton van magánrendelése is. Én császáros voltam nála - muszáj volt, mert toxémiás lettem - a műtéti sebemet gyönyörűen varrta össze, műtét után dicsérték a nővérek a hegemet. Azt hallottam róla, hogy a természetes szüléseknél is nagyon baba- és mamabarát, pl. megvárja, hogy a méhlepény magától megszülessen, húzkodás nélkül... Sajnos a "délpesti" kórház nem túl bababarát, de állítólag "mindent lehet, csak kérni kell" ott ... Egyébként van egy weblapja a doktor úrnak, abból is szerezhetsz információkat, elérhetőségeket. Kellemes babavárást kívánok!
2011. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves vagy.
2011. jún. 6. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Több barátnőm is ott szült nála, meg voltak vele elégedve orvosi és emberi szempontból is, én is ismerem személyesen, csak nem Bp.környékén lakunk, ezért nem szültem nála.

Egyébként csak ajánlani tudom, lelkiismeretes, felelősségteljes orvos, bátran bízhatsz benne!

üdv: 1 éves anyukája, 28 hetes kismama

2011. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én csak nőgyógyászatra járok hozzá, mégis nagyon bízok benne. Szerintem kedves, aranyos, jófej doki.

Sosem izgulok vizsgálat előtt.. :)

2011. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!