Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem szedi be? Mit...

Miért nem szedi be? Mit tennél, ha a párod megkérdezné, hogy a Baby biztos, hogy az Övé -e? Mi legyen a kicsi vezetékneve? Elfolyhat úgy a magzatvizem úgy, hogy utána nem görcsölök?

Figyelt kérdés

Amióta kismama vagyok párommal nem szeretkezünk, de nem is kényeztetett. A doki felírt Neki egy 2 szemes gyógyszert 2000ft-ért és nem volt képes beszedni, hogy jó lehessen minden. Terhességem elején kétszer együtt voltunk és mindkétszer fertőzést kaptam. Azóta nem is közeledik hozzánk.

A mostani terhességemnél csinált olyan dolgokat, amiket sehogyan nem tudok megemészteni. Állandó veszekedések, kiabálások, Ő többet nem nyel, ha beszélni akarok csendbe legyek, már nem szeret beszólások után, jöttek a nagy pofonok, hogy a Baby biztos, hogy az Övé -e? Pénteken meg azt mondta rá, hogy hülye gyerek. Pedig még meg sem született. Nagyon fáj, hogy ennyire szívtelen.

nem tudom, hogy mi legyen a kicsi vezetéknevével, mert így nem akarok Vele maradni! Ő bocsánatot kérni soha nem tud, de ezeket már nem lehet bocsánatkérés nélkül megemészteni!!! A gyermektartáshoz a gyermekemnek joga van, de nem tudok benne megbízni úgy, hogy láthatásokra átadjam. Mit tegyek? Akkor ne tegyem a Babyt az ő vezetéknevére???

Elfolyhat úgy a magzatvizem, hogy ideges vagyok, sírok, hányok és olyan, mintha bepisilnék, de utána csak kicsit fáj a derekam és nem görcsölök?


2011. jún. 13. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez jogos!!!

Együtt vannak azzal, akivel elképzelték leélni az életüket és nehéz Tőlük szabadulni!

A gyermek valószínű úgy jön össze, hogy jó Velük az ágyban és olyankor kikapcsol az agy.

A gyermek valószínű vallási vagy erkölcsi okok miatt marad meg!

Én több olyanról hallottam, hogy normális férfihoz akartak így ragaszkodni vagy vagyon miatt.

De én is egy állaton kívűl nem tudnék nyugodt szívvel rábízni semmit!

Szerinted azt sem fogja tűrni, ha a Baba sír? Ilyenre még nem is gondoltam. Bár olyanra igen, hogy Ő kiabálná fel a Babyt.

2011. jún. 13. 15:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt vannak azzal, akivel elképzelték leélni az életüket és nehéz Tőlük szabadulni!"

Te ezzel a pasival tervezted leélni az életedet??!! Akkor ezek szerint korábban kezesbárány volt. Az, hogy egy vadbarom lett, valószínűleg valamiféle "terhességi tünet" nála.

"A gyermek valószínű úgy jön össze, hogy jó Velük az ágyban és olyankor kikapcsol az agy."

Ha az agyadnak besegítettél volna némi fogamzásgátlóval, akkor most nem kéne kétségbeesetten azon törni a fejedet, hol, hogyan, miből fogsz megélni egy gyerekkel, akit az apja pillanatnyilag a sajátjának sem tekint.

Nem bántani akarlak, csak borzasztóan elszomorít, amikor felnőtt, jobb sorsra érdemes nők, szinte készakarva hozzák magukat kiszolgáltatott, szörnyű helyzetbe, és ezt még egy gyerekkel is megtetézik.

A vallási kérdésen most nem nyitok vitát, mivel a te gyereked már így is úgy is megszületik majd. Te tudod, hogy milyen boldog életre jön a világra...

Ahogy az apja most viselkedik veled, abból nagyjából láthatod, hogy fog majd viselkedni a gyerekkel. Te lehet, hogy ijedtedben abbahagyod a sírást, ha rád üvölt. A gyerek csak még jobban fog ordítani tőle. Menekülj, amíg nem késő.:S

2011. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Borzasztó, hogy ilyen helyzetben vagy. Ha a nevére kerül a gyerek, azzal nem csak fizetnie kell utána, hanem jogai is lesznek. Kezdetben 2 hetente 2 óra láthatás anyai felügyelet mellett, majd bizonyos idő után két hetente két nap. Persze csak ha lesz róla papírod.


Mint itt már sokan írták más kérdéseknél, ha apa úgy dönt elviszi a babát (azt kamuzza, lemondtál a gyerekről, és rá bíztad, csak azért szívózol, mert meggondoltad magad stb) és nem viszi vissza, akkor mire hivatalosan hozzád helyezi a gyámhivatal, addig te megőszülsz az idegtől (rendőrségi feljelentés, bírósági per, fellebbezések, szakértők stb.) persze neked fogják ítélni, csak ez is benne lehet a pakliban...

2011. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sumergo ***** válasza:
Ó, hogy nem ütött, meg ,csak fenyeget? Hát ez dicséretes! De ne aggódj, ha megadod neki a lehetőséget, akkor ami késik, nem múlik! Mint írtam korábban: MENEKÜLJ! Ez az egyetlen helyes döntés, amit tehetsz!
2011. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szifon Lajos válasza:

Én azt gondolom, az ilyen dolgokat meg kell beszélni. Le kell ülni, és normálisan megbeszélni, mi történt, mi a baj, va -e értelme folytatni a kapcsolatot, jó -e így neki, boldognak érzi -e magát, stb...

Próbáld nagyon higgadtan kezelni az egész beszélgetést, emelt hang, veszekedés, konfliktus semmi képp ne alakuljon ki köztetek, mert ahogy leírtad a dolgokat, tényleg egy állat lehet a pasid, nehogy megüssön!

Ha már ennyire nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor val. színű neki sem happy már minden, ha már így viselkedik. Próbálj arra rávilágítani számára, hogy ez neki jó -e így?? Boldog -e még?

A gyerek(ek) úgyis összekötnek titeket egy életre, de feleslegesen nyúzni egymást, ha már nem működik, senkinek sem jó, túl kell lépni ezen! Lehetőleg normálisan, hogy később is szülei legyetek a gyermekeknek, még ha külön utakat is jártok majd..

2011. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!