Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek gond volt a babával az...

Akinek gond volt a babával az első szülésnél, fél a másodiktól?

Figyelt kérdés
A kislányom antibiotikumot kapott valamilyen fertőzés miatt, most újra terhes vagyok, és rettegek a szüléstől...
2011. júl. 20. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, lerendeztem magamban. Pedig a kisbabám idő előtti burokrepedés miatt a 31. héten született sürgősségi császárral, majd öt hetet töltöttünk a koraszülött osztályon. Most gyönyörű, okos kilenc hónapos kisfiú, aki minden nehézséget - pedig hidd el, volt bőven... - feledtet. S bár még nem vagyok terhes, de remélem, már nem várat magára sokat a kistesó. :) Szóval csak nyugi, minden rendben lesz. :)
2011. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyan ez volt!!!!Streptococcus fertőzésem volt.Mindketten lázasan, kislányom 37.héten született.10 nap kórház, antibiotikumos kezelés,a végén 2 egység vért kaptam.Most újra terhesen, de próbálok nem ezekre gondolni.Sajnos a láz nem derült ki, hogy mitől volt, lehet hogy az oxitocintól, szóval ez akár most is előfordulhat.A lányom közel 11 óra vajúdás után bújt ki, remélem ez most gyorsabb és könnyebb lesz :) Erre kell koncentrálni!

2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz szülésem volt,nehezen dolgoztam fel.Most várom a tesót,de úgy állok hozzá,hogy könnyebb és gyorsabb lesz.Nem félek.
2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!