Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban fáj a szülés, ha úgy...

Jobban fáj a szülés, ha úgy indítják be? Úgy értem maga a beindítás meg a vajúdás. Vagy ez is egyénfüggő? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövő hétfőn indítják, ha addig nem bújik ki magától. Eddig semmi előjel egyébként. A tonikban lévő kinint érdemes kipróbálni?
2009. márc. 24. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
nekem is ugy inditotál be...hát nagyon fájt mert dupplán érzed a fájdalmat...mikor levették az infuziot nem volt olyan erös a fájdalom de eggyütt a kettö ...nagyon fájt...
2009. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is úgy indították meg a szülést csak infúziót kaptam. Volt olyan szülésem is ami magától indult meg kettő is azok kicsit jobbak voltak. Lehet azért érzem így mert mefindítás után nekem koplikációm volt és császár lett a vége. Ha akkor nem indítják meg akkor most lehet hogy nincs velem a kislányom.Lehet jobb lenne ha maga jönne de ne izgulj. Csodálatos lesz még a születés pillanata is sok sikert és jó babázást.Egy tapasztalt anyuka!
2009. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőnél indították a második indult magától.fájt mind a kettő, csak annyi volt a különbség, hogy az infuzió egyforma (erősségű és hosszúságú) fájásokat eredményezett, míg a spontán indultnál voltak úgynevezett kóbor fájások.

Ja és mintha az indított szülések gyorsabb lefolyásuak lennének.

2009. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mikor indították a szüléseteket, akkor mekkora volt a babátok bpd-je? Az enyémé már most 101mm. Ez aggaszt egy picit. És még vissza van egy hét!!!
2009. márc. 24. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fájásérősítőt adtak, oxitocint...szép egyenletets fájások lettek tőle :)
2009. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 3. babámat kellett indítani,ami nem is volt régen 6 hete. Az első 2 sokkal tovább tartott,mint az utolsó. 2 naponként oxitocin infuziót kaptam kb fél óráig csepegett.De nem idult be. A gép szerint voltak féjások,de es is multak.4 alkalommal kaptam ilyet.A 42.hét végén már nem vártak tovább,és kúpot kaptam.Ezt délután 5 kor,ezután 3 órát feküdni kellett majd vártuk a hatást. 8 után már kezdtem érezni fájásokat,de enyhéket.fél 10 kor elkezdett folyni a magzatvíz,a fájások még mindig enyhék voltak.Ezután megkaptam a beöntét.Kb 10 órától elkedtem nagyon szenvedni.Alig birtam menni is.Nagyon erősek voltak.Olyan mint az első 2 nél már csak a vége felé van. 12 óra előtt 10 percel melett.Nagyon gyors volt,nem sokat szenvedtem. Én örülök hogy megindították hamarabb túl lettem rajta.Ne aggódj.Sok erőt,és kitartást,és jó babázást.
2009. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!