Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult a szülés? 10-15...

Beindult a szülés? 10-15 percenként fáj a hasam a derekam majd leszakad.39 hetes vagyok. Első baba.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 22:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Jajj ez nagyon izgalmas! Én is nagyon várom már az első babámat! Írj, hogy mi volt!

Jó egészséget nektek!

36 hkm

2011. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked,már biztos babázol.

Irj majd,hogy mi történt.

2011. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Már biztosan megvan a baba:) Majd írj ha itthon vagytok!
2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen!Igen!Írd meg nekünk a szüléstörténeted!Gratula.!
2011. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!Már biztosan kezedben tarthatod a kisbabádat!!!

remélem könnyű szülésed volt!Majd mesél am el!!

2011. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 klixa ***** válasza:

Szia, már biztosan babázol! Gratulálok. Kicsit irigyellek.. én 40+3, és még sehol a kicsi, még jele sincs...

REmélem könnyű szülésetek volt! Várjuk a válaszokat, hogy milyen volt, hogy vagytok:)

2011. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Itt már biztosan baba van! Gratulálok! Írj majd!
2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 22:30-kor elfolyt a magzatvizem a férjem ott ugrált körülöttem kapkodott..:)) Én meg fel és alá járkáltam már iszonyatosan fájt a derekam. Aztán egyre sűrűbben jöttek a fájások. Bementünk a kórházba ahol azonnal rátettek a gépekre kaptam beöntést (amit nem volt valami kellemes) Aztán jött az orvosom és a szülésznő is akik nagyon kedvesek voltak.. mindvégig.. Elején a párommal úgy beszéltük meg hogy nem jön be a szülő szobába dehogy rosszul legyen... De mégis megfogta a kezemet és jött velem.. nagyon jól esett de már akkora fájdalmam volt hogy eszembe sem jutott hogy megköszönjem neki.. Fájdalom csillapított nem kértem. Aztán mondták hogy tessék nyomni anyuka:) 2-t nyomtam és ott volt a fejecskéje:)) a 3. nyomásra megszületett a kislányom 03:13-kor 51cm 3100kg-mal!:) Annál jobb érzést nem is éreztem mikor a kezembe adták, szegényke nagyon sírt... de miután az apja is a kezébe adta elcsendesedett:) Már most élvezem az anyaság minden percét:) Köszönöm a sok jó válaszokat!:))
2011. jún. 28. 10:36
 19/24 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!!!!
2011. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!
2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!