Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a 2 órás megfigyel...

Szülés után a 2 órás megfigyelésen benn lehet a párom?

Figyelt kérdés

A baba velem lesz addig is?vagy addig elviszik..?:(

Győrben fogok szülni.ha esetleg van tapasztalat itt!De az is érdekel hogy esetleg máshol engedik-e?


2011. júl. 1. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én Pesten szültem a Bajcsyban, ott a baba is mellettem volt és apa is ott volt!
2011. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én is hármasban szeretném eltölteni ezt az időt:D csak hallottam olyanokat is hogy nem lehet velem se az apuka a baba is csak keveset...remélem nem ilyen ez a kórház hisz elméletileg bababarát kórház :D
2011. júl. 1. 20:02
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha jól van a baba akkor perceken belül visszahozzák neked és akkor a 2 órát eltölthetitek hármasban.
2011. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Ez abszolút korház függö és a te és a baba álapotától is függ.


Tölem el sem vitték a lányomat elvették kb 5 percre míg becsomagolták. Mikor kijött, rámtették és kb egy óra múlva miután összevartak már és lemostak jött a bába aki elvette, lefényképezte (nekünk egy ajándékkártyát adtak róla) és felöltöztette. (le sem mosdatták, mert nálunk azt mondják, hogy jót tesz a babának a magzatmáz ha rászárad) aztán vissza kaptam, a szomszéd szobába megörzöbe tettek majd mivel a barátnöm nem ért oda a szülésre ö is bejöhetett a szobába és mi nagyon jót mßokßaztunk. ott pillegett a kislányunk a kezembe mi meg rötyögtünk. én nagyon feldobott voltam megkönnyebült.

2011. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

2008-ban Hatvanban úgy elvitték a lányomat, hogy a párom is csak órák múlva, látta. Semmi komplikáció nem volt, teljesen egészségesek voltak, bab is mama is. A 2 órát mellette lehettem a páromnak, de a picit hiányoltuk.

Tavaly a SOTE-n ottmaradt a lányunk is velünk a szülőszobában, csecsemős ellátta, és utána páromnál volt.

2011. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
*bab=baba
2011. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Remélem nem viszik el tőlem hosszú időre:(

szerintem ez úgy lenne a normális ha minden rendben akkor nem választanak el minket.

szerintetek a védőnő tudna erre válaszolni hogy itt hogy működik?

2011. júl. 1. 20:26
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányán ez úgy van, hogy rögtön rád teszik. Aztán elviszik, megtörlik, felöltöztetik, mérik, és visszakapod. De kb. 10 percre, utána elviszik őket, és 2 órára a melegítőbe kerülnek, állapottól függetlenül.

De itt az apuka bent maradhat a pihenőben, utána viszont el kell mennie, mert az osztályra már nem mehet be.

Én a kislányomat délben szültem, fél 3-kor toltak ki a szobába, és olyan fél 4 körül hozták ki.

2011. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Idén márciusba szültem Győrbe! Császáros voltam de ahogy összestoppoltak és a megfigyelőbe vittek a párom már hozta is a kisfiunkat és végig ott lehettünk együtt! Pótolhatatlan csodálatos órák voltak!!

De ha nagyon fáradt vagy elviszik ugy van ahogy akarod!

Apás szettet el ne felejtsétek mert az kötelező!!

2011. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Wíí egy Győri!reméltem hogy kapok első kézből infot!KÖSZÖNÖM!akkor megnyugodtam!Apás szett?hol kell venni?

Gratulálok a babához!

2011. júl. 1. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!