Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki programozott császárral...

Aki programozott császárral szült epiduralis érzéstelenítésben, utána hol van megfigyelésen? A baba vele lehet, ahogy normál szülés után?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
14 hónapja szültem programozott császárral a MÁV kórházban. Ott úgy működött, hogy a császár után elvittek a "megfigyelőbe" - itt voltak a frissen szült kismamák. Az első nap, illetve első éjszaka még nem adták oda a babát, csak kb 30 percre hozták be. De másnaptól átkerültünk a normál szobába, innentől 24 órában velünk volt a pici.
2009. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Sznt Imrében szűltem 7 hónapja tervezett császárral. Spinális érzéstelenítés után amint megvolt a baba, visszavittek rögtön a szobámba. Ahová rögtön apa és a baba is jött, aztán akár egész nap ott lehetett velünk apa.Nekem 8 órát feküdnöm kellett, így apuci segített cicire rakni a picit.Persze másnaptól, már nem jöhetett be.
2009. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hete szültem progis császárral. 24 órát voltam az őrzőben, oda 1szer felhozták a babát, majd másnap már végig velem lehetett. Ez így jó volt, mert a császár után örültem hogy élek annyira fájt mikor fel kellett kelni, nem hogy a babát ellátni aznap. Másnap már jobb volt, reggel felkeltem, az még szörnyű volt, de utána nem feküdtem le csak este, és a babám végig velem volt. Én éjszakára még betoltam az újszülött osztályra.
2009. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 8hónapja szültem Szegeden császárral.Postoperativ osztályra vittek,2napot voltam ott megfigyelés alatt,majd átkerültem a gyerekágyra.Császár után elhozták megmutatni a babát,kb egy orát velem töthetett,kérnem sem kellett hozták a nővérek.Utánna 3óránként hozták szopizni este 9kor utojára.A gyerekágyi osztályon végig velem volt,13-kor vitték el fürdeni.
2009. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!