Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban elaltatnak természetes...

Valóban elaltatnak természetes szülés után, ha az első császár volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam a Kismamában, hogy valaki az elsőt császárral szülte, a másodikat természetesen, és amint megszült elaltatták és ellenőrizték a heget. Mindenkinél ez a rutin.

Sajnos az elsőt császárral szültem, de edaval, nem kértem direkt altatást, hogy láthassam a kislányom, és ne a hányással szenvedjek. Szeretnék természetesen szülni, de ez az altatás dolog megrémít.


2009. márc. 28. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Ez nekem teljesen valósszerűtlen. Nem kizárt, hogy létezik ilyen orvos, aki ezt csinálta, de biztos vagyok benne, hogy ez nem általános, bár nincs saját tapasztalatom. Biztosra mehetsz, ha megkérdezed, ahol szülni fogsz.
2009. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már többször is hallottam erről.

Olyanok válaszát várom, aki ezen túl van.

De azért az elsőnek is köszi.

2009. márc. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!