Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos-szülés ára?

Fogadott orvos-szülés ára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy a magánrendelés árának 10x-esét szokták adni. De ha végig hozzá jártam, havi 7,000-et fizettem, arra gondoltam 50-et adnék neki szülésnél. Szerintetek? Illetve elvileg visszatér már a szabijáról mire szülünk, de ha mégsem, és nem nála szülök, akkor nem "kell" neki fizetnem pluszba, nem? Ti hogy gondoljátok?


2011. júl. 7. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésemnél kb. félidőben váltottunk dokit. Az új doki magánrendelőjébe jártunk, vizsgálattól függően fizettünk neki 10-14.000 Ft között. A szülésért akkor 80.000 Ft-ot adtunk. Nem kérdeztük mennyit kér.

Most a másodikkal már első pillanattól hozzá járunk, a magánrendelő árai változatlanok, a szülésért most 100.000 Ft-ot fogunk neki adni.

Nagyon odafigyel ránk, szabadsága közben is felhívott, hogy rendben vagyok-e, valamint, mikor visszaért külföldről szólt, hogy hívhatom nyugodtan, hamar felér Budapestre, ha szükséges. Ezért mi úgy gondoljuk megérdemli ezt az összeget.

De ez a mi saját döntésünk, árat most sem mondott.

Ha nem beszélitek meg előre, akkor annyit adsz, amennyit jónak látsz. Szerintem az 50-en nagyon szép összeg.

2011. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jézusom! De mázlista vagyok! Nekem az orvosom, szóba sem hagyta hozni ezt a témát, nemhogy összeget mondjon!
2011. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nálam 4000 volt a terhes vizit és 50 ezer a szülés.

Amúgy igazuk van az előttem szólóknak: teljesen ingyen is meg lehet szülni, és el kell, hogy lássanak, DE ha valaki orvost fogad, akkor az az orvos a 36. héttől a 42. hétig készenlétben áll, hogy bármikor mennie kell, ha csörög a telefon! Na ezért fizetsz a szülésért. Hogy mennyit? Ha nincs előre lefixálva, akkor annyit amennyit neked ez a "készenlét" megér.

2011. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2011. júl. 7. 17:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én dokim is 7.000 kér minden magánrendelésen, és 50.000 a szülés. Úgyhogy adhatsz annyit nyugodtan.:) 70.000 tuti nem adnék egy dokinak sem:)
2011. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kíváncsicska ***** válasza:
0%
Gratulálok mindenkinek!!! Számlát is kaptok róla????Mi az hogy előre meghatározza hogy a magánrendelésen x ezer Ft (mondjuk oké), de ezen kívűl még adj közel 100000Ft-ot is akár.Mennyen befizetitek a dokitokat egy komolyabb családi nyaralásra és nem Magyarországon!!!!!!Most komolyan még akkor is akarsz neki fizetni ha nem lesz ott mert épp egy másik kismama által kicsengetett pénzt veri el valahol Külhonban????Le lehet de én így gondolom.Hadd a kismama döntse el hogy mennyivel szándékozik honorárni a hozzáállását és a munkáját.Amire ugye ESKÜ kötelezi.
2011. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a 6 hetes kontrollon fogom odaadni neki a pénzt, nem pedig előre...
2011. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!