Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt anyuka, akinek csak a...

Van itt anyuka, akinek csak a szülőszobán derült ki, hogy fia vagy lánya lett?

Figyelt kérdés
Sokan direkt nem szeretnék tudni a baba nemét előre. Milyen érzés volt, amikor megtudtad a babád nemét? Az volt, amit reméltél? És nem volt fura, hogy a terhesség alatt nem tudtad, hogy kisfiú vagy kislány van a pocakodban?
2011. júl. 7. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első két babát vártam, nem volt szokás, hogy megmondják a nemét (19 és 16 éve). Szóval akkor mindkettőről csak a megszületése után derült ki, milyen nemű. Nagyon kíváncsi voltam, de ha nem, hát nem :) Adtunk nekik egy nevet, így szólítottuk végig.
2011. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknek lányt szerettem volna.Faros volt és nem látszódott(20 éve).Lány lett!

Másodiknak is lányt szerettem volna,de annyira más "terhesség" volt,hogy éreztem,hogy fiú.őt nem kérdeztem meg,így ő is meglepetés volt.Fiú lett!

Harmadik sok-sok év után...Nagyon lányt szerettem volna és nagyon biztos voltam,hogy az.na,őt már megkérdeztem,de tudtam,hogy lány.Lány lett!

2011. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak szerettünk volna kistestvért. Sajnos elvetéltem, és utána volt egy komoly méhműtétem is. Amikor ezek után terhes lettem, a párommal úgy döntöttünk, hogy nem szeretnénk tudni a nemét, mert az a fontos, hogy egészséges legyen. Ez így is volt a 36. hétig. De mivel addigra csak fiúnevet sikerült választanunk, a lánynéven pedig "óriási harcok" mentek, ezért úgy döntöttünk mégis megkérdezzük. De mivel faros volt a doki azt mondta, hogy inkább nem mond semmit, mert nem igazán látja. Így izgatottan vártuk a szülést. Amikor az orvos felvágott az altatóorvos kérdezte, hogy mi lesz a neve. Mondtam neki ,hogy majd megmondom ha megmondják hogy kisfiú-e vagy kislány. Ezek után már Ő is izgatottan várta hogy kiderüljön. :)

Milyen érzés volt? Nagyon jó, de akkor sem lettem volna csalódott ha nem kislány, pedig titkon reméltem, hogy a kisfiunk mellé most egy kislány érkezik.

2011. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elsö babámnál nem tudták megmondni,hogy mi lesz de én kislányt szerettemvolna nagyon.Mikor megszületett nagyon megörültem neki,hogy islány lett.A másodiknál is islány szerettem volna de ott már az ultrahagon megtudták mondani,hogy kisfiú.Elösször nagyon cslodott voltam sirtam de már el nem cserélném semmi pénzért!
2011. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk csak tippelgették az uh-kon, hogy talán fiú, talán lány, talán lány, talán nemtudják :S Senki nem mondta soha százasra, azt mondták, majd a szülőszobán kiderül.

Én ugyan fiút akartam, de éreztem, hogy lány lesz -- lány is lett --- szerencsére :)

2011. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van. Mi úgy beszéltük meg, hogy nem kérdezzük meg, fiú vagy lány lesz-e, mindegy.10-ből 9-en furcsán néztek ránk emiatt:)
2011. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Augusztusra várom, nem tudjuk a nemét, mert nem szeretnénk megkérdezni. Az első gyereknél megkérdeztük, ő kisfiú. Most a Tesónál úgy vagyunk, hogy annyira mindegy :) És olyan jó tippelgetni, meg beszélgetni a férjemmel, hogy miért lenne jó, ha fiú, és miért, ha lány :)
2011. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyik gyereknél sem akartam előre tudni, így mindháromszor meglepetés lett, szerintem ez így az igazi :)

Csodálatos!


gondolj bele: ha pl. fiút mondanak az uh-n. Hónapokig készültök, kék cuccok, megvan a neve, stb. Órákig vajúdsz, egyszer csak kibújik, örömmel közlik, anyuka, fia lett!


És??


Ha nem tudod előre? Izgatottan veszed az unisex holmikat, felírod a családnak, hogy melyik nem esetén mit vegyenek majd sos-ben, ha megszületik végre, és amikor már tolod, tolod, tolod.... Anyuka, kisfiú!

Na az mekkora öröm!!!!!!!!


Vagy kislány. tökmindegy :) A lényeg a meglepetés.


Sokan praktikusság miatt kérdezik meg. Mi unisex dolgokkal vártuk Őket, hófehér, sárga, bézs, zöld, stb.


Szerintem akik előre megkérdezik, nem tudják, mit veszítenek.

2011. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem a szülés elötti UH-on is azt mondták,hogy mindketten fiúcskák.Aztán a császártól kábultan valami halk suttogásból csak ennyit hallottam:"hisz ő egy kislány!!!"
2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi szerettük volna tudni,de a doki nem volt hajlandó megmondani- a 2. gyermekünknél-. Végig fiúra tippeltünk,mire a szülőszobán kiderült,Ő is kislány :D

Majd bele zavarodtam,hogy nem tudtam addig semmit! Még jó,hogy készültem lánynévvel :D Én nagyon örültem,hogy a második is lány lett!! Ó,mikor megláttam... arra az érzésre nehéz nem emlékezni!

Most sem tudjuk kit várunk,de már alig várom,hogy végre kiderüljön!!

Ritka,ha tévednek az uh-n! Jó tudni,hogy mivel készüljön az ember,legalábbis a 2-3. babánál!! Mert pl. nekünk hiába uniszex a babakocsi,és fehér a kiságy,ha egyszer a lányok után lány ruhák maradtak-és ha fiú lesz,akkor nem lehet rózsaszínbe-esetleg itthon!


Üdv:30 heteske

2011. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!