Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudom, nem szabad ilyet...

Tudom, nem szabad ilyet mondani, de olyan szörnyű szülésem volt, hogy most úgy gondolom, nem vállalok többet. Van így még valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem általában az első 3-4 napban mki így gondolja... bár én nem :P én akár azonnal válaltam volna kövit :) csak vki fizesse :)
2011. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan vannak úgy, akiket megkínoznak szülés alatt; mert hiába a gyermek miatt és ő is szenved, de mégis benne van az emberben anyaság után is egy kis önzés és ha fáj, akkor inkább nem; pl akinek le kell választani a méhlepényt de érzéstelenítés nélkül, az elég fájdalmas, szóval nembiztos, hogy ő szívesen vállalna, de még lehet számtalan példa.


De nézd; nekem sem volt könnyű, de nem panaszkodok, mert másnak biztos ezerszer rosszabb volt; volt majd egy évvel később egy vetélésem is, most viszont 5 hónapos vagyok ikerlányokkal.


Nem beszél rá senki, ha nem akarod, akkor ne erőltesd mert annak mégrosszabb vége lesz!

2011. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császár után azt mondtam,hogy nem normális aki bevállal még egyet,több mint egy év után már dolgoztunk a kistesón:) Most vagyok a 23ik hétben,de szó ami szó nagyon félek a műtéttől!
2011. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor szültél? én is így éltem meg, még a gondolatától is rosszul voltam. a szülés is borzalmas volt, a gátmetszés helye hónapokig nagyon fájt.

Ehhez képest 2,5 évvel később itt szunyál mellettem a kistesó.

Másik orvos, minden más volt, könnyű, jókedvű szüléssel. A doki végig poénkodott.

6 hetes a pici, akár jöhetne a harmadik. de még rajta gondolkodunk.

2011. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én teljesen megértelek, lassan 3 éves a fiam, de még most sem múlt el a szülés szörnyű emléke. Nagyon rossz volt, szerintem sosem felejtem el, sosem lesz belőle szép emlék, ahogy azt mások mondták.

De bevállaltuk a másodikat, mert nagyon szerettünk volna még egy babát. Őszintén, én a terhességemet szinte végig félelemben éltem le, egész idő alatt rettegtem a szüléstől. Szerencsére, a második szülésem pont az első szülés ellentéte volt, minden simán ment, azóta is csak szép emléként él bennem.

De az elsőt soha nem felejtem...

2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HÓÓ, hát még mennyire!!

Az első babám után közöltem, hogy soha többet az életben.Nekem nem csak a szülés volt durva, hanem az első 4 hónap is(hasfájós volt nagyon durván)

Most várom a harmadikat!:)))


Majd elmúlik az érzés ha újra terherbe esel!

2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, lányok.... nem tudom....egy kisfiam van, igazából úgy szeretném (szerettem volna), ha lenne mégegy kisfiam, majd később egy kislány.


Másfél hete szültem amúgy.

2011. júl. 9. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt 8 hónapig mondogattam, most pedig már kezdem átértékelni a helyzetet, mert a szülést nem szeretném átélni még egyszer, de azt a csodát, ahogy egy baba fejlődik azt igen! Szuper látni, ahogy nyílik az értelme, és amikor ránéz az apjára és édes kis mosollyal az mondja, hogy ááá-pááá! Akkor máris átértékelődik bennem az a fránya szülés...és most már azt gondolom, hogy egy ilyen kis csodáért megéri minden.

Sablon szöveg, de az idő tényleg segít.

2011. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Császárral született a fiam, de már akkor azt mondtam, hogy jöhet a tesó (21 hónapja). Sajnos még nincs, ennek anyagi oka van, de jövőre belevágunk.
2011. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!