Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami tuti "recept" ami...

Van valami tuti "recept" ami segít beindítani a szülést?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Már túlhordod a babát? Egy barátnőmnek a doki javasolta, hogy sétáljon, lépcsőzzön. Persze nem végkimerülésig... Azt nem tudom emiatt-e, de nem volt szükség a szülés meginditására. Mindenesetre annyi séta, amit még elbirsz, nem árthat. Bizonyos kultúrákban a szexet is használták/ják erre, azt nem tudom a nyugati orvoslás mit tart erről.
2009. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két héttel hordtam túl a kisfiamat. A doki már könyörgött, hogy feküdjünk már le a férjemmel, mert a spermában burokoldó anyag van, de a férjem erre nem volt hajlandó, zavarta a pocak (és a lakója). A lépcsőzés, a séta nem segít. Tapasztalat! (Mondjuk nekem az infúzió sem hatott)
2009. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy indult be az egész, hogy este összebújtunk a párommal, onnantól elkezdett keményedni a hasam szépen azonos időközönként.

Másnap reggel elsétáltam a boltba (ami kb 15 percre volt tőlünk) és haza bizony már busszal mentem.

(Lépcsőztem is sokat, mert az is volt a házban)

Tehát én aláírom, hogy séta és szex ami "hasznos" lehet ilyenkor, a málnalevél tea nekem semmit se használt, azt nem is ajánlom.

2009. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is mindent kipróbáltam, de nem használt semmi. Nekem úgy indították a szülést és így is megvolt a babám 4,5 óra alatt. Állítólag erősebbek a fájások, de ki lehet bírni. Könnyű szülést kívánok neked!
2009. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Sokat sétálok minden nap. Még van egy hetem, de jó lenne már túl lenni rajta, mert nagy babám lessz, és szeretném természetes úton világra hozni!:)

2009. ápr. 2. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

NINCS!!!!!!!!! Vagyis nekem nincs semmmmmmmi az égvilägon. Kiirt idöpontom utän nap mint nap probälgattam ezt azt, majd ismételgettem, 2 szer ittam bäbakoktélt, mäsodszor dupla adag ricinussal, semmi.... 42. hétben indult be spontän, 4,37 kg lett, olyan fonnyadt volt a böre, mint a 100 éves öregembernek...

De azért sok sikert...

2009. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tonic és a gyömbér jött be illetve egy ismerősömnek is én is tőle halottam.Délután ittam egy fél liter tonicot késöbb fél liter gyömbért este meg jöttek a fájások mehettem a kórházba.A bábakoktélt viszont nem ajánlom mert többet ártasz vele mint használ.Sajnos én is kipróbáltam aztán kaptam olyan görcsöket alig bírtam élni és aztán kiderült csak josló fájásokat csinált de abból is a legerősebb fajtát.Meg azért sem ajánlom mert a ricinustol a babád belekakilhat a magzatvízbe ami veszélyes.Inkább mozogj lépcsőzz séta sex és igyál tonicot:)5 hetes baba anyukája
2009. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!