Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha második gyermekemmel...

Ha második gyermekemmel vagyok terhes, és olyan kórházban szeretnék szülni, ahol sokféle módot választhatok, akár éjszakára is velem maradhat a baba, aranyosak a nővérek, és párom és kisfiam is bejöhetnek, megfoghatják az újszülöttet, hova menjek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szt. istván! bababarát kórház, 0-24 órás babamama együttlét, rooming-in, ja és gyengéd szülés/alternatív szülés, választható 1ágyas szoba (kb 7000/éj)

Én is ide mennék, de már a szt.imrét választottuk, az orvos ott van. az is pont ilyen, 2 különbséggel. a pozitív az imre javára: a körülmények magasabb színvonalúak, a másik meg az istvánnál jobb: bemehetnek a látogatók hozzád, nem csak az előtérben találkozhatsz velük.

2008. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bajcsy-Zsilinszky Kórház, Budapest, X. kerület. Bababarát kórház, 1 ágyas szülőszobák, alterantív szülőszoba is van (káddal, csak vajúdni lehet benne, szülni nem). A szülésznők nagyon kedvesek, segítőkészek. Nekem nem volt fogadott szülésznőm, de nagyon meg voltam elégedve az ügyeletessel. A gyemekágyas szobák 1-2-3-4 ágyasak, 24 órás rooming-in. Ezek ingyenes szobák. Van fizetős szoba is, 1 és 2 ágyasak, 9000 ft/éj. Akármikor akárki bemehet hozzád és bent lehet nálad. Mármint a baba születése után, a szülésnél egy hozzátartozó lehet bent. Az újszülöttes nővérek mondjuk nem éppen a legszívélyesebbek, de a 2. babánál feltehetőleg nem is lesz rájuk nagyon szükséged.
2008. febr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szt István kórház!!!! Már két gyerekem van, mind a ketten ott születtek, csak jót tudok mondani róla!!!
2008. febr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Bajcsyt inkább hagyjuk.

Két ismerősöm szült ott a közelmúltban és nem jókat mondtak.

2008. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy város nevet írhattál volna... Vagy alap, hogy minden csak Budapestre vonatkozik, és én vagyok túl paraszt?
2008. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akartam írni, csak lemaradt, de láttam, hogy rögtön pestieket mondanak, azért nem módosítottam, bocsánat.

De igen, budapest...

Köszi mindenkinek a hozzászólásokat! Igazság szerint még csak próbálkozóban van a baba, így ráér, bár remélem már nem olyan sokáig, csak szeretnék minél hamarabb helyet nézni, az elsőt a J.F. Dél-pestiben szültem, és azzal nagyon nem voltam megelégedve:(

2008. febr. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!