Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek rövidebb a ciklusa az...

Akinek rövidebb a ciklusa az átlagnál mennyivel szült előbb? Akinek hosszabb az mennyivel később? Mennyire számít ez?

Figyelt kérdés
Nekem csak 24 napos... jó lenne ha számítana, mert hétfőre vagyok kiírva, és nem akarok befeküdni. Nagyon nem :( Tegnap mindent megpróbáltam amit lehetett... 2L tonicot ittam meg (nem volt nehéz mert szeretem), sétáltunk a párommal egy nagyon, meleg fürdőt vettem, és még hancúr is volt :) De semmi :( Egész este majd leszakadt a derekam, annyira fájt, meg voltak apró pici görcsök is, de mára teljesen elmúlt. Mit tehetnék még? Nektek mennyire számított a ciklushossz a szüléskor?
2009. ápr. 3. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem igazán számított. Nekem is mondta a doki, hogy emiatt elképzelhető, hogy hamarabb megindul a szülés, de vígan kibírta a 40. hetet.
2009. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napnál mindig hosszabb ciklusom volt 2-3 nappal, és valóban, 40+2-re szültem. Azt nem tudom, hogy összefügg-e...
2009. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, számít. Nekem is bejött, hosszúak voltak mindig a ciklusaim és 6 nappal túlhordtam.
2009. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában 36-37 napos ciklusaim voltak a terhességem előtt, 37. hétre szültem, tehát nálam nem jött ez be. :) 10,5 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg 24-25. napra jött meg. A kiírt dátum után 3 napra szültem.
2009. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!