Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! Nektek hogy indult...

Kismamik! Nektek hogy indult az elso szules? Honnan tudtatok hogy ez lesz az? A nyakdugo mikor tavozott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3 perces fájásokkal mentem be, előttem napikig voltak 10 perces fájások, amik időnként abbamaradtak. Nyákdugóval pedig nem találkoztam.
2011. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem távozott a nyákdugó és a magzatvíz sem folyt el.10 hete szültem és már nagyon vártam,minden fájásra azt hittem "ez lesz az"!De tényleg igaz amikor azt mondják,"TUDNI FOGOD"mikor jött el az idő.Én pl.a kiírás napja előtt 2 nappal szültem,elkezdődtek enyhe fájások,rendszeresek voltak,nem fájt borzasztóan de tudtam hogy ez már szülés lesz! :) A lényeg,hogy a valódi fájások nem múlnak és nem gyengülnek!!Sok sikert!!!!:)
2011. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elment a nyákdugó, és utána rögtön 10 perces fájások kezdődtek. Előtte féltem, h majd nem fogom tudni, h mikor kezdődik...hát tudni fogod, ez biztos!
2011. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!