Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti miből tudtátok...

Kismamik ti miből tudtátok hogy fiút/lányt hordtok a szívetek alatt?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán tudtátok még mielőtt uh-n megmutatta volna magát. Éreztétek, vagy vannak ilyen tipikus "tünetek" amiből lehet sejteni?
2011. máj. 26. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs tünet
2011. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs semmi ilyesmi.
2011. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő terhessége alatt álmodik a születendő gyermekkel. Anyám is álmodott velem, pont olyan voltam mint később kb ovodás koromban. Szőke göndrö haj stb. (akkor még ilyen volt, de azóta bebarnult :D) sőt, azt is megálmodta mikor az előző terhességével elvetélt.
2011. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ilyenről már én is hallottam, hogy megálmodták. Meg azt is, hogy a fiúkkal általábban gyakoribb, hogy rosszul vannak, de erre nem lehet alapozni, mert van aki lánnyal is nagyon rosszul van.
2011. máj. 26. 22:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem,a 18 hetes genetikai uh-n amikor a doki a combcsontot mérte akkor láttam a két combcsont között a fekete foltot,akkor tudtam meg,hogy kisfiú.
2011. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én sem éreztem semmiféle különleges tünetet, hacsak az nem látszott hogy nagy és kerek volt a pocim.


nekem már volt egy terhességem (korán, 5 hetesen lett "vége") és akkor mindig azt álmodtam hogy lányom lett volna. így tudtam nekem csak lányom lehet. bevallom kicsit féltem megtudni hogy milyen nemű mert annyira vágytam egy kislányra....aztán most van egy lassan 10 hónapos kislányom.

2011. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én tudtam már ahogy kiderült, hogy babát várok, hogy fiú. nem is tudom miért, de biztos voltam benne. A másik az, hogy az apja kijelentette, hogy neki fia lesz és kész. Ezen kívül ugye tudjuk, hogy az apától függ a baba neme, és náluk nem született apai ágon lány a családba már 40 éve. szóval nem is lehetett volna más.
2011. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ó tünet nincs, de én a lányommal hánytam 20. hétig mint a lakodalmas kutya :)


OFF

14-én fogant meg a kicsi. Ne kérdezd, tudtam, megéreztem, olyan furcsán éreztem magam. 17-én volt a születésnapom és nem voltam hajlandó alkoholt inni, mert hogy várandós vagyok. Mindenki kiröhögött :) hogy ez nem így működik. (első próbálkozós hónap volt) 26-án kezemben volt a HCG eredmény, hogy pozitív :D (vérvizsgálat)S valóban ciklus végén már nem is jött meg.


ON

Lányra vágytunk nagyon. Egyrészt mindent elkövettünk az ügy érdekében :) Másrészt meg sem fordult a fejemben, hogy esetlen ne lány legyen. Többször álmodtam vele, édes mosolygós hosszú hajú baba volt, csodaszép világosbarna hullámos hajjal.

Apukám felvetette és mi van ha fiú. Hát egy hétig paráztam, de elvetettem az ötletet.

24. héten mutatta meg magát, hogy puncis :D :D :D :D :D


Sötét sok és hosszú hajjal született furcsa is volt, de most 2 évesen világosbarna, hullámos a haja, édes pofikája van (mindenki szerint csodaszép) és olyan tündérien kacarászik (már amikor nem hisztikirálynő) hogy öröm hallani.

2011. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én még nem tervezek gyereket, még csak 18 vagyok, de érdekelnek ezek a dolgok és szeretnék mindent megtudni addigra mire oda kerül a sor, hogy babát szeretnék. Nekem is álmom egy kislány, de egy fiút is szeretnék, és azt szeretném ha ő lenne az idősebb, úgyhogy először fiút szeretnék szülni, de utána mindenképp szeretnék egy kislányt is. :)
2011. máj. 26. 22:23
 10/17 kisnita ***** válasza:

Érdekes amit a 3. ír. Én akkor éjjel álmodtam kisbabával mikor megfogant a fiam. (nem foganhatott máskor mert csak akkor voltunk együtt) Túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam az álomnak mert akkor már nem "gyúrtunk rá" a babára, időnk se nagyon volt, csak éppen együtt voltunk és így jött össze. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok fura érzés volt visszagondolni erre. Az álmomban egy kis rózsaszín bőrű, hosszú, fekete hajú kislány babát láttam, egy fehér lepedőn feküdt hason és a kis feje oldalt volt. Ehhez képest valahonnan tudtam, hogy nem lányom lesz. Nem tudom honnan, de éreztem, hogy fiú. Egyébként is mindig fiút akartam, 3 éves korom óta már a neve is ki volt nézve :)

A kisfiam mikor megszületett abszolút nem úgy nézett ki mint az álmomban az a kislány. A bőre fel volt ázva mert túlhordtam, nagyobb volt mint a kislány, szőke haja volt az is csak 3 szál a feje tetején (tisztára mint a fecsegő tipegőkben a baba) és eleve a formája is másabb volt. A kislány olyan átlagos kisbaba volt a fiam meg olyan másabb, nem tudom érthetően megfogalmazni :)

Nem rég beszélgettem erről egy emberrel aki ezotériával meg ilyen "mágikus" dolgokkal foglalkozik és azt mondta, hogy az álmomban magamat láttam babaként, nagyon vágytam már egy gyerekre és ez erre vezethető vissza szerinte. Egyébként én tényleg ilyen voltam babaként mint a kislány akit láttam. :) Kicsit bizarr...


No mindegy, nem tudom honnan lehet érezni van aki azt mondja fiúval sósat kívánnak, lánnyal édeset. Hát nem tudom én mindkettőt kívántam terhesen:)

A sógornőm is megérezte mind a két terhességekor, hogy milyen nemű lesz a babája. Az első babája nem jól feküdt, félig haránt volt, félig faros, UH-n sosem tudták megmondani milyen nemű, ő meg az elejétől mondta, hogy lány és az is lett. A másodikkal fiút érzett és másodszorra is bejött neki.

Anyukám azt mondta neki kívánósságban nem volt különbség a két lány és a fiú közt, viszont onnan tudta, hogy a tesóm fiú lesz mert ő erősebbeket rúgott. :)

2011. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!